Międzyszkolne Zawody Sportowe

——– Piłka koszykowa ——–

——– Sztafetowe Biegi Przełajowe ——–

DSC02744 dziewczęta – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
nazwiska, opiekun – Barbara Sobczyszyn
DSC02743 chłopcy – IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
Bobrowski Mateusz (1a), Jonik Michał (1a), Baber Michał (1a), Piątek Kordian (2a), Wołyniak Przemysław (2a), Wieczorek Marcin (2a), Juszczyk Dawid (2a), Strychalski Krystian (3c), Czernatowicz Mikołaj (3d), Kraus Piotr (3d), opiekun – Piotr Matusiak

——– Dolnośląska Liga Lekkiej Atletyki ——–

image chłopcy – rzut jesienny II miejsce (1228 pkt)
Skład reprezentacji: Polański Robert (3e), Buciak Maciej (1a), Wojciechowski Benjamin (3e), Kałwak Dawid (2d), Szeliga Bartłomiej (3e), Bobrowski Mateusz (1a), Gradzik Damian (2e), Skrzypacz Krystian (1d), Walendzik Damian (2e), Kutryba Wojciech (2a), Olszewski Dominik (2e), opiekun – Piotr Matusiak

——– Piłka Siatkowa ——–

DSC02790 dziewczęta – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
Marta Stefanowska (3d), Anita Kowalik (3c), Ewa Ochocka (3c), Monika Sandak (2e), Diana Przytyk (2e), Manuela Milewska (2d), Eryka Baran (2e), Karolina Fjałkowska (2e), Katarzyna Kołodyńska (3a), Karolina Berdzik (3a), Urszula Dobrzańska (3b), Anna Kulesza (1c), opiekun – Marcin Sobczyszyn
 DSC02814 chłopcy – I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
 Piotr Kraus (3d), Sebastian Drabczyk (3d), Damian Gradzik (2e), Kacper Olszewski (2e), Rafał Wójtowicz (2d), Piotr Filistyński (1a), Przemysław Mszal (1d), Marcin Kubicki (1d), Jakub Kozior (3e), Michał Kapusz (3e) oraz Wojciech Kutryba (2a), opiekun – Marcin SobczyszynII miejsce w Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji: Piotr Kraus (3d), Sebastian Drabczyk (3d), Damian Gradzik (2e), Kacper Olszewski (2e), Rafał Wójtowicz (2d), Piotr Filistyński (1a), Przemysław Mszal (1d), Marcin Kubicki (1d), Michał Kapusz (3e), Jakub Kozior (3e), opiekun – Marcin Sobczyszyn

——– Halowa Piłka Nożna ——–

 DSC_0003 dziewczęta – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji: 
Marta Stefanowska (3d), Natalia Olesińska (3c), Anta Kowalik (3c), Julia Rozenbajgier (2c), Eryka Baran (2e), Anita Karpiak (1e), Angelika Kupczak (1c), Paulina Szpila (1b), Klaudia Grabarz (1b), Monika Sandak (2e), Edyta Milewska (1e), Alicja Piestrzyńska (1e), Patrycja Różnicka (1d), Dorota Jamróz (1d), opiekun – Marcin Sobczyszyn
źródło: MOS Bolesławiec

źródło: MOS Bolesławiec

chłopcy – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
Dawid Kałwak (2d), Robert Polański (3e), Matkowski (3e), Wojtusik (2e), Mikołaj Czernatowicz (3d), Piotr Kraus (3d), Sebastian Drabczyk (3d), Patryk Kucharczyk (3d), Krystian Strychalski (3c), Michał Kapusz (3e), Jakub Kozior (3e), opiekun – Marcin Sobczyszyn

——– Piłka koszykowa ——–

źródło: MOS Bolesławiec

źródło: MOS Bolesławiec

dziewczęta – I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji: 
Agata Nastalska (2a), Weronika Naskręt (2c), Oliwia Budzińska (3d), Eryka Baran (2e), Monika Sandak (2e), Kinga Ślusarczyk (3f), Anita Kowalik (3c), Edyta Wołoszyn (2d), opiekun – Piotr MatusiakIII-IV miejsce w Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
 Weronika Naskręt (2c), Oliwia Budzińska (3d), Eryka Baran (2e), Monika Sandak (2e), Anita Kowalik (3c), Edyta Wołoszyn (2d), opiekun – Piotr Matusiak
źródło - MOS bolesławiec

źródło – MOS bolesławiec

chłopcy – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
 Szymon Kopeć (3a), Miłosz Prystupa (3a), Robert Polański (3e), Wojciech Kutryba (2a), Kordian Piątek (2a), Przemysław Wołyniak (2a), Maciej Pańczak (2a), Hubert Lehmann (2e), Damian Gradzik (2e),Michał Baber (1a), Piotr Filistyński (1a), opiekun – Piotr Matusiak

——– Tenis Stołowy ——–

źródło - MOS Bolesławiec

źródło – MOS Bolesławiec

chłopcy – IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
Michał Woźny (1e), Piotr Rajczakowski (3d) , opiekun – Marcin Sobczyszyn
dziewczęta – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
Urszula Dobrzańska (3b), Agnieszka Dąbal (3a), opiekun – Piotr Matusiak

——– Szachy drużynowe ——–

 IMG_1638 drużyna I LO – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
Dawid Kałwak (2d), Miłosz Prystupa (3a), Monika Maczkowiak (3d), Szymon Kopeć (3a), opiekun – Piotr Matusiak

——– Piłka ręczna ——–

dziewczęta – ? miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
Budzińska Oliwia (3d), Sandak Monika (2e), Kruszwicka Izabela (1b), Topolska Małgorzata (1e), Grabarz Klaudia (1b), Kowalik Anita (3c), Baran Eryka (2e), Kluwak Justyna (3e), Marcinko Jagoda (2a), Ślusarzczyk Kinga (3f), Nawrocka Joanna (1), Mrozik Karolina (3d), Karpiak Anita (1e), Klementowska Aneta (1a) opiekun - Barbara Sobczyszyn
chłopcy – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
 Olszewski Kapcer (2e), Gradzik Damian (2e), Kopeć Szymon (3a), Turek Wojciech (3a), Patera Jakub (1d), Filistyński Piotr (1a), Nenkin Jakub (2a), Kutryba Wojciech (2a), Buciak Maciej (1c), Skrzypacz Krystian (1d), Lehmann Hubert (2e), Kraus Piotr (3d), Kapusz Michał (3e), Kosior Jakub (3e),  opiekun – Marcin Sobczyszyn

Archiwum:
- rok szkolny 2013/2014

Podobne wpisy

Wybrane procedury działania wobec uczniów niepełnoletnich

plakat_wybrane procedury

Zawody sportowe - rok szkolny 2013/2014

--------- Piłka nożna --------- Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego: Chłopcy - VI miejsce Skład reprezentacji: Krzysztof Susidko (2a), Bartłomiej Kula (2c), Mikołaj Czernatowicz (2d), Piotr Kraus (2d), Piotr Rajczakowski (2d), Patryk Kucharczyk (2d), Konrad Jurasik (3d)...

Preliminarz wydatków z konta Rady Rodziców

Preliminarz Rady Rodziców na rok szkolny 2014 /  2015

2 Komentarze

  1. Trackback: Remis na początek. | I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

  2. Trackback: Piłka ręczna – zwycięstwa dziewcząt i chłopców!!! | I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

Komentarze wyłączone.