Międzyszkolne Zawody Sportowe

——– Sztafetowe Biegi Przełajowe ——–

DSC02744 dziewczęta – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
nazwiska, opiekun – Barbara Sobczyszyn
DSC02743 chłopcy – IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
Bobrowski Mateusz (1a), Jonik Michał (1a), Baber Michał (1a), Piątek Kordian (2a), Wołyniak Przemysław (2a), Wieczorek Marcin (2a), Juszczyk Dawid (2a), Strychalski Krystian (3c), Czernatowicz Mikołaj (3d), Kraus Piotr (3d), opiekun – Piotr Matusiak

——– Dolnośląska Liga Lekkiej Atletyki ——–

image chłopcy – rzut jesienny II miejsce (1228 pkt)
Skład reprezentacji: Polański Robert (3e), Buciak Maciej (1a), Wojciechowski Benjamin (3e), Kałwak Dawid (2d), Szeliga Bartłomiej (3e), Bobrowski Mateusz (1a), Gradzik Damian (2e), Skrzypacz Krystian (1d), Walendzik Damian (2e), Kutryba Wojciech (2a), Olszewski Dominik (2e), opiekun – Piotr Matusiak

——– Piłka Siatkowa ——–

DSC02790 dziewczęta – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
Marta Stefanowska (3d), Anita Kowalik (3c), Ewa Ochocka (3c), Monika Sandak (2e), Diana Przytyk (2e), Manuela Milewska (2d), Eryka Baran (2e), Karolina Fjałkowska (2e), Katarzyna Kołodyńska (3a), Karolina Berdzik (3a), Urszula Dobrzańska (3b), Anna Kulesza (1c), opiekun – Marcin Sobczyszyn
 DSC02814 chłopcy – I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
 Piotr Kraus (3d), Sebastian Drabczyk (3d), Damian Gradzik (2e), Kacper Olszewski (2e), Rafał Wójtowicz (2d), Piotr Filistyński (1a), Przemysław Mszal (1d), Marcin Kubicki (1d), Jakub Kozior (3e), Michał Kapusz (3e) oraz Wojciech Kutryba (2a), opiekun – Marcin SobczyszynII miejsce w Finale Strefy Jeleniogórskiej
Skład reprezentacji: Piotr Kraus (3d), Sebastian Drabczyk (3d), Damian Gradzik (2e), Kacper Olszewski (2e), Rafał Wójtowicz (2d), Piotr Filistyński (1a), Przemysław Mszal (1d), Marcin Kubicki (1d), Michał Kapusz (3e), Jakub Kozior (3e), opiekun – Marcin Sobczyszyn

——– Halowa Piłka Nożna ——–

 DSC_0003 dziewczęta – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji: 
Marta Stefanowska (3d), Natalia Olesińska (3c), Anta Kowalik (3c), Julia Rozenbajgier (2c), Eryka Baran (2e), Anita Karpiak (1e), Angelika Kupczak (1c), Paulina Szpila (1b), Klaudia Grabarz (1b), Monika Sandak (2e), Edyta Milewska (1e), Alicja Piestrzyńska (1e), Patrycja Różnicka (1d), Dorota Jamróz (1d), opiekun – Marcin Sobczyszyn
źródło: MOS Bolesławiec

źródło: MOS Bolesławiec

chłopcy – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Skład reprezentacji:
Dawid Kałwak (2d), Robert Polański (3e), Matkowski (3e), Wojtusik (2e), Mikołaj Czernatowicz (3d), Piotr Kraus (3d), Sebastian Drabczyk (3d), Patryk Kucharczyk (3d), Krystian Strychalski (3c), Michał Kapusz (3e), Jakub Kozior (3e), opiekun – Marcin Sobczyszyn

Archiwum:
- rok szkolny 2013/2014

Podobne wpisy

Zawody sportowe - rok szkolny 2013/2014

--------- Piłka nożna --------- Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego: Chłopcy - VI miejsce Skład reprezentacji: Krzysztof Susidko (2a), Bartłomiej Kula (2c), Mikołaj Czernatowicz (2d), Piotr Kraus (2d), Piotr Rajczakowski (2d), Patryk Kucharczyk (2d), Konrad Jurasik (3d)...

Preliminarz wydatków z konta Rady Rodziców

Preliminarz Rady Rodziców na rok szkolny 2014 /  2015

Wymiana rodzinna z Włochami

  Jak to się zaczęło, czyli - http://lo.boleslawiec.pl/2014/03/rozpoczynamy-wymiane-z-wlochami/ Relacja z pobytu naszych gości w Bolesławcu - http://lo.boleslawiec.pl/2014/04/wspominamy-i-dziekujemy-czyli-wymiana-z-wlochami/ Podziękowania i wspomnienia ...

2 Komentarze

  1. Trackback: Remis na początek. | I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

  2. Trackback: Piłka ręczna – zwycięstwa dziewcząt i chłopców!!! | I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

Komentarze wyłączone.