Zawody Sportowe – rok szkolny 2015/2016

—— Finał Dolnego Śląska ——

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt – IV miejsce: Julia Rozenbajgier (3c), Aneta Klementowska (2a), Małgorzana Narecka(2a), Marta Maczkowiak (2a), Karolina Ligiżyńska (2a), Joanna Nawrocka (2d), Klaudia Grabarz (2b), Maria Górska (1c), Martyna Pachulska (1c), Natalia Regińska (1c), Klaudia Petters (1c), opiekun – Barbara Sobczyszyn

Szkolna Liga Lekkiej Atletyki – IX miejsce: Kacper Olszewski (3e), Maciej Buciak (2c), Mateusz Duda (2a), Mateusz Bobrowski (2a), Tobiasz Burzyński (1e), Damian Gradzik (3e), Krystian Skrzypacz (2d), Jakub Nenkin (3a), opiekun – Piotr Matusiak

—— Finał Strefy Jeleniogórskiej ——

Pływanie Drużynowe Dziewcząt – I miejsce: Klaudia Petters, Monika Maczkowiak, Kornelia Szpila, Małgorzata Narecka, Natalia Madziarz, Gabriela Szpila, Hanna Krzywdzińska, opiekun – Barbara Sobczyszyn

Pływanie Drużynowe Chłopców – III miejsce: Dawid Juszczyk, Kacper Grela, Jakub Patera, Mikołaj Konefał, opiekun – Barbara Sobczyszyn

Piłka Koszykowa Chłopców – III miejsce: Kordian Piątek, Przemysław Wołyniak, Maciej Pańczak, Wojciech Kutryba, Łukasz Sendecki, Damian Gradzik, Michał Baber, Piotr Filistyński, Wiktor Czernigiewicz, Kacper Kozłowski, Adrian Stanisz, opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Koszykowa Dziewcząt – III miejsce: Klaudia Petters, Natalia Regińska, Magda Poznańska, Aleksandra Witkowska, Edyta Wołoszyn, Eryka Baran, Monika Sandak, Jagoda Marcinko, Weronika Naskręt, opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Ręczna Dziewcząt – IV miejsce: Natalia Regińska, Dorota Jamróz, Monika Sandak, Eryka Baran, Aleksandra Witkowska, Magda Poznańska, Aneta Klementowska, Martyna Walera, Wiktoria Fiszer, opiekun – Barbara Sobczyszyn/Piotr Matusiak

Piłka Siatkowa Chłopców – IV miejsce: Wójtowicz Rafał (3d), Gradzik Damian (3e), Olszewski Kacper (3e), Olszewski Krzysztof (1e), Filistyński Piotr (2a), Mszal Przemysław (2d), Kubicki Marcin (2d), Pawłowski Tomasz, Kwieciński Mateusz (1a), Kutryba Wojciech (3a), opiekun – Marcin Sobczyszyn

Halowa Piłka Nożna Chłopców – V miejsce: Kyzioł Mateusz, Olesiński Mateusz, Raginia Rafał, Patreuha Jakub, Dołgan Michał, Buciak Maciej, Bezkrowajny Klaudiusz, Szulc Patryk, Pawłowski Tomasz, opiekun – Marcin Sobczyszyn

—— Półfinał Strefy Jeleniogórskiej ——

Piłka Ręczna Dziewcząt – II miejsce: Monika Sandak, Agata Nastalska, Eryka Baran, Aleksandra Witkowska, Aneta Klementowska, Magdalena Poznańska, Wiktoria Fiszer, Martyna Walera, Natalia Regińska, Dorota Jamróz, Karina Wróbel, opiekun – Barbara Sobczyszyn

Piłka Koszykowa Chłopców – II miejsce: Kordian Piątek, Przemysław Wołyniak, Maciej Pańczak, Wojciech Kutryba, Łukasz Sendecki, Damian Gradzik, hubert Lehmann, Michał Baber, Piotr Filistyński, Wiktor Czernigiewicz, Kacper Kozłowski, Adrian Stanisz, opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Koszykowa Dziewcząt – II miejsce: Klaudia Petters, Natalia Regińska, Magda Poznańska, Aleksandra Witkowska, Edyta Wołoszyn, Eryka Baran, Monika Sandak, Jagoda Marcinko, Weronika Naskręt, Agata Nastalska, opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Siatkowa Chłopców – II miejsce: Wójtowicz Rafał, Gradzik Damian, Olszewski Kacper, Olszewski Krzysztof, Filistyński Piotr, Mszal Przemysław, Kubicki Marcin, Pawłowski Tomasz, Kwieciński Mateusz, Kutryba Wojciech, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Siatkowa Dziewcząt – III miejsce: Sandak Monika, Baran Eryka, Przytyk Diana, Milewska Manuela, Przydróżna Laura, Kulesza Anna, Dąbrowska Magdalena, Górska Maria, Leszczyńska Dorota, Różnicka Patrycja i Bachciak Angelika, opiekun – Marcin Sobczyszyn

—— Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego ——

Szach drużynowe – I miejsce: Julia Zając, Wawrzyn Oliwa, Kacper Grela, Szymon Kut, opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Ręczna Dziewcząt – I miejsce: Sandak Monika, Petters Klaudia, Karpiak Anita, Baran Eryka, Witkowska Aleksandra, Klementowska Aneta, Poznańska Magdalena, Grabarz Klaudia, Walera Martyna i Regińska Natalia, opiekun – Barbara Sobczyszyn

Piłka Koszykowa Chłopców – I miejsce: Kordian Piątek, Przemysław Wołyniak, Maciej Pańczak, Wojciech Kurtyba, Łukasz Sendecki, Damian Gradzik, Michał Baber, Piotr Filistyński, Wiktor Czernigiewicz, Kacper Kozłowski, Adrian Stanisz, opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Koszykowa Dziewcząt – I miejsce: Klaudia Petters, Natalia Regińska, Magda Poznańska, Aleksandra Witkowska, Edyta Wołoszyn, Eryka Baran, Monika Sandak, Jagoda Marcinko, Weronika Naskręt, Agata Nastalska, opiekun – Piotr Matusiak

Halowa Piłka Nożna Chłopców – I miejsce: Maciej Buciak, Patryk Szulc, Mateusz Olesiński, Tomasz Pawłowski, Jakub Patera, Krystian Skrzypacz, Jakub Patreuha, Rafał Raginia, Mateusz Kozioł, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Siatkowa Chłopców – I miejsce: Wójtowicz Rafał, Gradzik Damian, Olszewski Kacper, Olszewski Krzysztof, Filistyński Piotr, Mszal Przemysław, Kubicki Marcin, Pawłowski Tomasz, Kwieciński Mateusz, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Siatkowa Dziewcząt – I miejsce: Sandak Monika, Baran Eryka, Przytyk Diana, Milewska Manuela, Przydróżna Laura, Kulesza Anna, Dąbrowska Magdalena, Górska Maria, Leszczyńska Dorota, Różnicka Patrycja i Bachciak Angelika, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt – I miejsce: Julia Rozenbajgier (3c), Aneta Klementowska (2a), Małgorzana Narecka(2a), Marta Maczkowiak (2a), Karolina Ligiżyńska (2a), Joanna Nawrocka (2d), Klaudia Grabarz (2b), Maria Górska (1c), Martyna Pachulska (1c), Natalia Regińska (1c), Klaudia Petters (1c), opiekun – Barbara Sobczyszyn

Drużynowe Mistrzostwa Lekkiej Atletyki Dziewcząt – II miejsce: Kalita Karolina, Czopko Karolina, Nowak Natalia, Kobiałka Natalia, Pachulska Martyna, Grzelak Julia, Walera Martyna, Różnicka Patrycja, Owerko Paulina, Babijczuk Julia, Górska Maria, Nawrocka Joanna, Pruszyńska Klaudia, Popowicz Oliwia, Szocińska Maja, Apanasewicz Alicja, Grabarz Klaudia, Karpiak Anita, Samborska Julia, Topolska Małgorzata, Witkowska Aleksandra, Baran Eryka, Sandak Monika, Śledzińska Laura, Kawałko Julia, opiekun – Barbara Sobczyszn

Piłka Ręczna Chłopców – III miejsce: Jakub Nenkin, Damian Gradzik, Kacper Olszewski, Piotr Filistyński, Maciej Buciak, Krystian Skrzypacz, Hubert Lehmann, MichałDołgan, Wojciech Kutryba, Mateusz Olesiński, Rafał Reginia, Szymon Matusz, opiekun Marcin Sobczyszyn

Halowa Piłka Nożna Dziewcząt – III miejsce: opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Nożna Chłopców – IV miejsce: Kyzioł Mateusz, Olesiński Mateusz, Skrzypacz Krystian, Szulc Patryk, Pawłowski Tomasz, Bezkrowajny Klaudiusz, Duda Mateusz, Nenkin Jakub, Buciak Maciej, Raginia Rafał, Gradzik Damian, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Drużynowe Mistrzostwa Lekkiej Atletyki Chłopców – V miejsce: Skrzypacz Krystian, Kyzioł Mateusz, Reginia Rafał, Myśków Daniel, Oleński Mateusz, Andrukiewicz Rafał, Dołgan Michał, Patreuha Jakub, Burzyński Tobiasz, Bezkorowajny Klaudiusz, Mszal Przemysław, Olszewski Krzysztof, Góra Aleksander, Szklanny Marceli, Laudański Szymon, Kwieciński Mateusz, opiekun – Piotr Matusiak

Tenis Stołowy Dziewcząt – V miejsce: Marlena Marut, Karina Wróbel, opiekun – Piotr Matusiak

Tenis Stołowy Chłopców – V miejsce: Adrian Stanisz, Jakub Dziuba, Jan Dziuba, opiekun – Piotr Matusiak

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców – IV miejsce: Kacper Olszewski (3e), Damian Gradzik (3e), Bobrowski Mateusz (2a), Baber Michał (2a), Filistyński Piotr (2a), Burzyński Tobiasz (1e), Skrzypacz Krystian (2d), Kalisz Bartłomiej (2a),  Patreuha Jakub (1a), Olszewski Krzysztof (1e), opiekun –  Piotr Matusiak

DSC_0061 IMG_0261IMG_0287IMG_0298piłka ręcznaIMG_0447

 

 

Archiwum:
rok szkolny 2014/2015
rok szkolny 2013/2014

Podobne wpisy

Praca szkoły

Sekretariat szkoły (I piętro) - tel. 75 732 3193 czynny codziennie (od poniedziałku-do piątku) w godzinach : 7.00-15.00 Sekretarz szkoły : Urszula Modzelewska Dyrektor Szkoły (gabinet na I piętrze- wejście przez sekretariat) - mgr Cezary Czernatowicz Wicedyrektor Szkoły (gabinet na I...

Formularz zgłoszeniowy - Jubileusz 70 lecia

Jubileusz 70.lecia I LO - 14-16.10. 2016

Szanowni Państwo: prosimy o zapoznanie się z informacją oraz ramowym programem obchodów jubileuszowych  W tym miejscu można wypełnić formularz zgłoszeniowy

2 Komentarze

  1. Trackback: Remis na początek. | I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

  2. Trackback: Piłka ręczna – zwycięstwa dziewcząt i chłopców!!! | I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

Komentarze wyłączone.