Zawody sportowe – rok szkolny 2013/2014

I Liceum Ogólnokształcące w współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych województwa dolnośląskiego zajęło VIII miejsce na 195 sklasyfikowanych szkół.

—— Finał Dolnego Śląska ——

Dolnośląska Liga Lekkiej Atletyki Chłopców – III miejsce: Serafin Kamil (3a), Gruszecki Adrian (2b), Polański Robert (2e), Polański Artur (3a), Karaban Wojciech (1e), Susidko Krzysztof (2a), Kałwak Dawid (1d), Gradzik Damian (1e), Wojciechowski Benjamin (2e), Turek Wojciech (2a), Olszewski Kacper (1e), Kutryba Wojciech (1a), Walendzik Damian (1e), Polewczyk Karol (2f), Lehmann Hubert (1b), Kozdra Krzysztof (3c), opiekun – Piotr Matusiak

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt – V miejsce: Dominika Kamińska (3a), Ewa Ochocka (2c), Wiktoria Zembrzuska (3e), Beata Cieśla (3e), Karolina Mrozik (2d), Marta Stefanowska (2d), Karolina Fijałkowska (1e), Agata Nastalska (1c), Angelika Haniszewska (3c), Weronika Naskręt (1a), opiekun – Barbara Sobczyszn

Piłka Siatkowa Plażowa Chłopców – IV miejsce: Piotr Kraus (2d), Bartłomiej Klimek (3d), opiekun: Marcin Sobczyszyn

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców – XIV miejsce: Bartłomiej Szeliga (2e), Dawid Kałwak (1d), Kordian Piątek (1a), Przemysław Wołyniak (1a), Wojciech Karaban (1d), Piotr Kraus (2d), Artur Polański (3a), Krzysztof Kozdra (3c), Robert Polański (2e), Bartosz Zyga (3a) oraz Grzegorz Oślak (2c) i Jakub Nenkin (1a), opiekun – Piotr Matusiak

—— Finał Strefy Jeleniogórskiej ——

Piłka Koszykowa Dziewcząt – II miejsce: Dominika Kamińska (3a), Wiktoria Zembrzuska (3e), Oliwia Budzińska (2d), Kinga Ślusarczyk (2f), Beata Cieśla (3e), Agata Nastalska (1c), Weronika Naskręt (1a), Anita Kowalik (2c), Natalia Olesińska (2c), Monika Sandak (1e), opiekun – Piotr Matusiak

—— Półfinał Strefy Jeleniogórskiej ——

Piłka Koszykowa Dziewcząt – II miejsce: Dominika Kamińska (3a), Wiktoria Zembrzuska (3e), Oliwia Budzińska (2d), Kinga Ślusarczyk (2f), Beata Cieśla (3e), Agata Nastalska (1c), Weronika Naskręt (1a), Anita Kowalik (2c), Natalia Olesińska (2c), Monika Sandak (1e), opiekun – Piotr Matusiak

 

—— Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego ——

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt – I miejsce: Wiktoria Zembrzuska (3e), Dominika Kamińska (3a), Beata Cieśla (3e), Angelika Haniszewska (3c), Oliwia Budzińska (2d), Karolina Mrozik (2d), Aleksandra Jancelewicz (3c), Ewa Ochocka (2c), Weronika Naskręt (1a), Agata Nastalska (1c), opiekun – Barbara Sobczyszyn

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców – I miejsce: Bartłomiej Szeliga (2e), Dawid Kałwak (1d), Kordian Piątek (1a), Przemysław Wołyniak (1a), Wojciech Karaban (1d), Piotr Szewczyk (3b), Artur Polański (3a), Krzysztof Kozdra (3c), Robert Polański (2e), Bartosz Zyga (3a), opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Koszykowa Dziewcząt – I miejsce: Dominika Kamińska (3a), Wiktoria Zembrzuska (3e), Oliwia Budzińska (2d), Kinga Ślusarczyk (2f), Ewa Ochocka (2c), Beata Cieśla (3e), Agata Nastalska (1c), Weronika Naskręt (1a), Anita Kowalik (2c), Natalia Olesińska (2c), Monika Sandak (1e), opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Siatkowa Plażowa Chłopców – I miejsce: Piotr Kraus (2d), Bartłomiej Klimek (3d), opiekun: Marcin Sobczyszyn

Piłka Siatkowa Plażowa Dziewcząt – II miejsce: Monika Sandak (1e), Urszula Dobrzańska (2b), Anita Kowalik (2c),

Piłka Ręczna Dziewcząt – II miejsce: Beata Cieśla (3e), Wiktoria Zembrzuska (3e), Dominika Kamińska (3a), Agnieszka Dąbal (2a), Magda Jadwińska (2a), Katarzyna Kołodyńska (2a), Oliwia Budzińska (2d), Karolina Mrozik (2d), Anita Kowalik (2c), Kinga Ślusarczyk (2f), Justyna Kluwak (2e), Monika Sandak (1e), Diana Przytyk (1e), Jagoda Marcinko (1a), opiekun – Barbara Sobczyszyn

Piłka Ręczna Chłopców – II miejsce: Damian Gradzik (1e), Kacper Olszewski (1e), Jakub Nenkin (1a), Szymon Kopeć (2a), Piotr Kraus (2d), Piotr Rajczakowski (2d), Robert Polański (2e), Rafał Jakuczek (3d), Bartłomiej Klimek (3d), Artur Nykiel (3a), Wojciech Kus (3a), Adam Kutrba (3a), Paweł Piżuk (3e), Mikołaj Czernatowicz (2d), Wojciech Turek (2a), opiekun – Marcin Sobczyszyn

Szachy Drużynowe – II miejsce: Monika Udzielak (2a), Miłosz Prystupa (2a), Dawid Kałwak (1d), Paweł Grzesikowski (1c), opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Koszykowa Chłopców – II miejsce: Bartosz Prabucki (3a), Jacek Jaskowski (3a), Adam Kutryba (3a), Wojciech Kus (3a), Bartosz Klimek (3d), Paweł Pająk (3e), Dawid Szkirpan (3e), Szymon Kopeć (2a), Miłosz Prystupa (2a), Kordian Piątek (1a), Przemysław Wołyniak (1a), opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Siatkowa Dziewcząt – II miejsce: Monika Sandak (1e), Diana Przytyk (1e), Karolina Fijałkowska (1e), Wiktoria Zembrzuska (3e), Katarzyna Kołodyńska (2a), Karolina Berdzik (2a), Michalina Zając (3f), Klaudia Czaplicka (3c), Anita Kowalik (2c), Urszula Dobrzańska (2b), Natalia Serkies (1c), opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Siatkowa Chłopców – II miejsce: Wojciech Kus (3a), Adam Kutryba (3a), Paweł Wójtowicz (3a), Bartłomiej Klimek (3d), Sebastian Drabczyk (2d), Piotr Kraus (2d), Piotr Rajczakowski (2d), Wojciech Turek (2a), Kacper Olszewski (1e), opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Nożna Halowa Chłopców – IV miejsce: Dawid Kałwak (1d), Wojciech Karaban (1e), Damian Gradzik (1e), Krzysztof Susidko (2a), Krystian Strychalski (2c), Sebastian Drabczyk (2d), Mikołaj Czernatowicz (2d), Aleksander Matkowski (2e), Adam Kutryba (3a), Michał Olejniczak (3b), Konrad Jurasik (3d), opiekun: Marcin Sobczyszyn

Tenis Stołowy Dziewcząt – IV miejsce: Anita Kowalik (2c), Agnieszka Dąbal (2a), opiekun: Piotr Matusiak

Tenis Stołowy chłopców – V miejsce: Piotr Rajczakowski (2d), Bartłomiej Walczak (3a), Benjamin Wojciechowski (2e), opiekun: Piotr Matusiak

Piłka Nożna Chłopców – VI miejsce: Krzysztof Susidko (2a), Bartłomiej Kula (2c), Mikołaj Czernatowicz (2d), Piotr Kraus (2d), Piotr Rajczakowski (2d), Patryk Kucharczyk (2d), Konrad Jurasik (3d), Olaf Wysocki (3e), Bartosz Mazur (3e), Paweł Grzesikowski (1c), Wojciech Karaban (1e), Damian Gradzik (1e), Marcin Graszka (1e), Jakub Nenkin (1a), Maciej Mandżak (2b), Kamil Parzyszek (1e), Aleksander Matkowski (2e), opiekun – Marcin Sobczyszyn

IMG_0870DSC01575DSCF2389DSC_0087DSC_1051DSC01365imageimageIMG_0776imageIMG_0835DSC02522

 

Podobne wpisy

Szkolny Program Wychowawczy i Profilaktyki

Szkolny Program Profilaktyki: SPP - WSTĘP SPP - OBSZAR DZIAŁAŃ Szkolny Program Wychowawczy SPW -WSTĘP SPW -HARMONOGRAM DZIAŁAŃ  

Katalog online

          MOL NET+ OPAC to publicznie dostępny katalog naszej biblioteki przeznaczony dla jej czytelników. Logowanie i rejestracja Jak zalogować się do katalogu biblioteki? Aby móc zalogować się na swoje konto w katalogu, musisz najpierw podać...

REFORMA

Szanowni Państwo Na stronach na stronach internetowych Kuratorium Oświaty we Wrocławiu -www.kuratorium.wroclaw.pl i Ministerstwa Edukacji Narodowej - www.men.gov.pl znajduje się broszura „Co rodzic powinien wiedzieć w roku szkolnym 2017/2018?”. Publikacja stanowi kompendium wiedzy na temat...