Zawody Sportowe – rok szkolny 2014/2015

I Liceum Ogólnokształcące w współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych województwa dolnośląskiego zajęło XIV miejsce na 194 sklasyfikowane szkoły.

—— Finał Dolnego Śląska ——

Dolnośląska Liga Lekkiej Atletyki – II miejsce: Polański Robert (3e), Buciak Maciej (1a), Wojciechowski Benjamin (3e), Kałwak Dawid (2d), Szeliga Bartłomiej (3e), Bobrowski Mateusz (1a), Gradzik Damian (2e), Skrzypacz Krystian (1d), Walendzik Damian (2e), Kutryba Wojciech (2a), Olszewski Dominik (2e), opiekun – Piotr Matusiak

Lekka Atletyka Chłopców – V miejsce: Michał Jonik (1a), Mateusz Bobrowski (1a), Piotr Filistyński (1a), Kacper Olszewski (2e), Michał Kutryba (1a), Wojciech Kutryba (2a), Szymon Laudański (1d), Damian Gradzik (2e), opiekun – Barbara Sobczyszyn

Plażowa Piłka Siatkowa chłopców – VII miejsce: Rafał Wójtowicz (2e), Przemysław Mszal (1d), Piotr Filistyński (1a), opiekun – Marcin Sobczyszyn

Lekka Atletyka Dziewcząt – XII miejsce: Eryka Baran (2e), Ewa Ochocka (3c), opiekun – Barbara Sobczyszyn

—— Finał Strefy Jeleniogórskiej ——

Plażowa Piłka Siatkowa chłopców – I miejsce: Rafał Wójtowicz (2e), Przemysław Mszal (1d), Piotr Filistyński (1a), opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Siatkowa Chłopców – II miejsce: Piotr Kraus (3d), Sebastian Drabczyk (3d), Damian Gradzik (2e), Kacper Olszewski (2e), Rafał Wójtowicz (2d), Piotr Filistyński (1a), Przemysław Mszal (1d), Marcin Kubicki (1d), Michał Kapusz (3e), Jakub Kozior (3e), opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Koszykowa Dziewcząt – IV miejsce: Weronika Naskręt (2c), Oliwia Budzińska (3d), Eryka Baran (2e), Monika Sandak (2e), Anita Kowalik (3c), Edyta Wołoszyn (2d), opiekun – Piotr Matusiak

Plażowa Piłka Siatkowa Dziewcząt – V miejsce: Monika Sandak (2e), Anna Kulesza (1c), Karolina Fijałkowska (2e), opiekun – Marcin Sobczyszyn

—— Półfinały Strefy Jeleniogórskiej ——

Piłka Siatkowa Chłopców – II miejsce: Piotr Kraus (3d), Sebastian Drabczyk (3d), Damian Gradzik (2e), Kacper Olszewski (2e), Rafał Wójtowicz (2d), Piotr Filistyński (1a), Przemysław Mszal (1d), Marcin Kubicki (1d), Michał Kapusz (3e), Jakub Kozior (3e), opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Koszykowa Dziewcząt – II miejsce: Weronika Naskręt (2c), Oliwia Budzińska (3d), Eryka Baran (2e), Monika Sandak (2e), Anita Kowalik (3c), Edyta Wołoszyn (2d), opiekun – Piotr Matusiak

—— Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego ——

Plażowa Piłka Siatkowa chłopców – I miejsce: Rafał Wójtowicz (2e), Przemysław Mszal (1d), Piotr Filistyński (1a), opiekun – Marcin Sobczyszyn

Lekka Atletyka Chłopców – I miejsce: Bartłomiej Kalisz, Łukasz Kościelny, Dariusz Gołębiewski, Szymon Róznicki, Przemysław Wołyniak, Marcin Wieczorek, Marcin Graszka, Michał Nowak, Maciej Pańczak, Kamil Zarzycki, Piotr Filistyński, Jakub Nenkin, Maciej Buciak, Adrian Bożek, Michał Garbacz, opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Koszykowa Dziewcząt – I miejsce: Agata Nastalska (2a), Weronika Naskręt (2c), Oliwia Budzińska (3d), Eryka Baran (2e), Monika Sandak (2e), Kinga Ślusarczyk (3f), Anita Kowalik (3c), Edyta Wołoszyn (2d), opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Siatkowa Chłopców – I miejsce: Piotr Kraus (3d), Sebastian Drabczyk (3d), Damian Gradzik (2e), Kacper Olszewski (2e), Rafał Wójtowicz (2d), Piotr Filistyński (1a), Przemysław Mszal (1d), Marcin Kubicki (1d), Jakub Kozior (3e), Michał Kapusz (3e) oraz Wojciech Kutryba (2a), opiekun – Marcin Sobczyszyn

Plażowa Piłka Siatkowa Dziewcząt – II miejsce: Monika Sandak (2e), Anna Kulesza (1c), Karolina Fijałkowska (2e), opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Ręczna Dziewcząt – II miejsce: Budzińska Oliwia (3d), Sandak Monika (2e), Kruszwicka Izabela (1b), Topolska Małgorzata (1e), Grabarz Klaudia (1b), Kowalik Anita (3c), Baran Eryka (2e), Kluwak Justyna (3e), Marcinko Jagoda (2a), Ślusarzczyk Kinga (3f), Nawrocka Joanna (1), Mrozik Karolina (3d), Karpiak Anita (1e), Klementowska Aneta (1a) opiekun – Barbara Sobczyszyn

Szachy Drużynowe – II miejsce: Dawid Kałwak (2d), Miłosz Prystupa (3a), Monika Maczkowiak (3d), Szymon Kopeć (3a), opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Koszykowa Chłopców – II miejsce: Szymon Kopeć (3a), Miłosz Prystupa (3a), Robert Polański (3e), Wojciech Kutryba (2a), Kordian Piątek (2a), Przemysław Wołyniak (2a), Maciej Pańczak (2a), Hubert Lehmann (2e), Damian Gradzik (2e),Michał Baber (1a), Piotr Filistyński (1a), opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Nożna Halowa Chłopców – II miejsce: Dawid Kałwak (2d), Robert Polański (3e), Matkowski (3e), Wojtusik (2e), Mikołaj Czernatowicz (3d), Piotr Kraus (3d), Sebastian Drabczyk (3d), Patryk Kucharczyk (3d), Krystian Strychalski (3c), Michał Kapusz (3e), Jakub Kozior (3e), opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Siatkowa Dziewcząt – II miejsce: Marta Stefanowska (3d), Anita Kowalik (3c), Ewa Ochocka (3c), Monika Sandak (2e), Diana Przytyk (2e), Manuela Milewska (2d), Eryka Baran (2e), Karolina Fjałkowska (2e), Katarzyna Kołodyńska (3a), Karolina Berdzik (3a), Urszula Dobrzańska (3b), Anna Kulesza (1c), opiekun – Marcin Sobczyszyn

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt – II miejsce: opiekun – Barbara Sobczyszyn

Lekka atletyka Dziewcząt – III miejsce: Eliza Siudak, Patrycja Boluk, Angelika Kupczak, Natalia Czechowska, Agata Rompała, Aneta Klementowska, Joanna Nawrocka, Paulina Jarosz, Ilona Hil, Natalia Przybylska, Klaudia Zarembecka, Simona Stloicka, Natalia Madziarz, Anna Kuleska, Oliwia Żabińska, Izabela Kruszwicka, Donata Jamróz, Małgorzata Narecka, Agata Medecka, Monika Sandak, Eryka Baran i Laura Przydróżna, opiekun – Barbara Sobczyszyn

Piłka Ręczna Chłopców – III miejsce: Olszewski Kapcer (2e), Gradzik Damian (2e), Kopeć Szymon (3a), Turek Wojciech (3a), Patera Jakub (1d), Filistyński Piotr (1a), Nenkin Jakub (2a), Kutryba Wojciech (2a), Buciak Maciej (1c), Skrzypacz Krystian (1d), Lehmann Hubert (2e), Kraus Piotr (3d), Kapusz Michał (3e), Kosior Jakub (3e),  opiekun – Marcin Sobczyszyn

Tenis Stołowy Dziewcząt – III miejsce: Urszula Dobrzańska (3b), Agnieszka Dąbal (3a), opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Nożna Halowa Dziewcząt – III miejsce: Marta Stefanowska (3d), Natalia Olesińska (3c), Anta Kowalik (3c), Julia Rozenbajgier (2c), Eryka Baran (2e), Anita Karpiak (1e), Angelika Kupczak (1c), Paulina Szpila (1b), Klaudia Grabarz (1b), Monika Sandak (2e), Edyta Milewska (1e), Alicja Piestrzyńska (1e), Patrycja Różnicka (1d), Dorota Jamróz (1d), opiekun – Marcin Sobczyszyn

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców – IV miejsce: Bobrowski Mateusz (1a), Jonik Michał (1a), Baber Michał (1a), Piątek Kordian (2a), Wołyniak Przemysław (2a), Wieczorek Marcin (2a), Juszczyk Dawid (2a), Strychalski Krystian (3c), Czernatowicz Mikołaj (3d), Kraus Piotr (3d), opiekun – Piotr Matusiak

Tenis Stołowy Chłopców – IV miejsce: Michał Woźny (1e), Piotr Rajczakowski (3d) , opiekun – Marcin Sobczyszyn

IMG_1638źródło - MOS Bolesławiecźródło - MOS bolesławiecźródło: MOS BolesławiecDSC02814DSC02790

 

 

Archiwum:
rok szkolny 2013/2014

Podobne wpisy

Międzyszkolne Zawody Sportowe 2017/2018

Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego

Archiwum międzyszkolnych zawodów sportowych

1. Rok szkolny 2013/2014 2. Rok szkolny 2014/2015 3. Rok szkolny 2015/2016 4. Rok szkolny 2016/2017

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

1999/2000 - Tomasz Sobczak 2004/2005 - Marek Marszałek                  - Marcin Kisielowski 2008/2009 – Maciej Cierniak