Zawody sportowe – rok szkolny 2016/2017

— Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego —

Drużynowa Lekka Atletyka Dziewcząt – III miejsce: Niezgoda Aleksandra, Regińska Natalia, Grzelak Julia, Przystarz Magdalena, Gniado Anna, Przybylska Julia, Petters Klaudia, Kobiałka Natalia, Witkowska Aleksandra, Bachciak Angelika, Śledzińska Laura, Kata Żaneta, opiekun – Barbara Sobczyszyn

Piłka Siatkowa Chłopców – IV miejsce: Filistyński Piotr, Kubicki Marcin, Kwieciński Amadeusz, Kwieciński Mateusz, Latała Dorian, Mszal Przemysław, Olszewski Krzysztof i Grabarz Marcel, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Pływanie Drużynowe Dziewcząt – IV miejsce: Jasiak Adrianna, Maczkowiak Marta, Mróz Magdalena, Mucha Marta, Petters Klaudia, Rzeszowska Małgorzata, Stypczyc Katarzyna, Tkaczyk Izabela, opiekun – Barbara Sobczyszyn

Szachy Drużynowe – VI miejsce: Oliwia Wolska, Kacper Grela, Jakub Patera, Wawrzyn Oliwa, opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Siatkowa Plażowa Chłopców – VII miejsce: Piotr Filistyński, Przemysław Mszal, Dorian Latała, opiekun – Marcin Sobczyszyn/Piotr Matusiak

— Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej —

Piłka Siatkowa Plażowa Chłopców – I miejsce: Piotr Filistyński, Przemysław Mszal, Dorian Latała, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Pływanie Drużynowe Dziewcząt – I miejsce: Jasiak Adrianna, Knapik Agata, Maczkowiak Marta, Mróz Magdalena, Mucha Marta, Petters Klaudia, Rzeszowska Małgorzata, Stypczyc Katarzyna, Tkaczyk Izabela, opiekun – Barbara Sobczyszyn

Szachy Drużynowe – I miejsce: Oliwia Wolska, Kacper Grela, Jakub Patera, Wawrzyn Oliwa, opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Siatkowa Chłopców – I miejsce: Filistyński Piotr, Kawka Kamil, Kubicki Marcin, Kwieciński Amadeusz, Kwieciński Mateusz, Latała Dorian, Mszal Przemysław, Olszewski Krzysztof i Grabarz Marcel, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Siatkowa Dziewcząt – III miejsce: Babiasz Justyna, Dąbrowska Magdalena, Deberna Karolina, Górska Maria, Kalita Kamila, Kownacka Natalia, Leszczyńska Dorota, Olszowy Martyna, Starostecka Wiktoria, Stolarska Gabriela, Szweda Karolina, Walera Martyna i Zborowska Klaudia, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Ręczna Dziewcząt – III-IV miejsce: Magdalena Poznańska, Aneta Klementowska, Paulina Pacek, Martyna Walera, Aleksandra Niezgoda, Natalia Regińska, Żaneta Kata, Julia Przybylska, Magdalena Przystarz, Martyna Olszowy, Anna Gniado, Katarzyna Stypczyc, Aleksandra Witkowska, opiekun – Barbara Sobczyszyn

Piłka Siatkowa Plażowa Dziewcząt – V miejsce: Magdalena Dąbrowska, Martyna Olszowy, Karolina Szweda, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Halowa Piłka Nożna Dziewcząt – V miejsce: Wiktoria Fiszer, Anna Gniado, Żaneta Kata, Magdalena Kotwica, Angelika Kupczak, Martyna Olszowy, Magdalena Przysztasz, Aleksandra Witkowska, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Pływanie Drużynowe Chłopców – V miejsce: Brydebol Wiktor, Celmer Michał, Czernigiewicz Wiktor, Grela Kacper, Knichał Norbert, Naskręt Kamil, Patera Jakub, Szykuła Igor, opiekun – Barbara Sobczyszyn

Piłka Koszykowa Dziewcząt – V-VI miejsce: Martyna Walera, Magdalena Przystarz, Anna Gniado, Magdalena Olszowa, Lidia Stempak, Natalia Regińska, Paulina Pacek, Aleksandra Witkowska, Magdalena Poznańska, opiekun – Piotr Matusiak

Halowa Piłka Nożna Chłopców – VII miejsce: Bezkorowajny Klaudiusz, Buciak Maciej, Bytner Hubert, Dołgan Michał, Guzowski Kacper, Latała Dorian, Olesiński Mateusz, Ragina Rafał, Szulc Patryk, Tyndyk Kamil, opiekun – Marcin Sobczyszyn

— Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego —

Piłka Siatkowa Plażowa Chłopców – I miejsce: Piotr Filistyński, Przemysław Mszal, Dorian Latała, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Siatkowa Plażowa dziewcząt – I miejsce: Magdalena Dąbrowska, Martyna Olszowy, Karolina Szweda, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Drużynowa Lekka Atletyka Dziewcząt – I miejsce: Aleksandra Niezgoda, Kinga Warężak, Karolina Kalita, Karina Wróbel, Eliza Sondaj, Magdalena Przysztarz, Julia Grzelak, Magdalena Poznańska, Martyna Pachulska, Maria Górska, Anna Gniado, Julia Przybylska, Klaudia Petters, Magdalena Cichorzewska, Natalia Kobiałka, Natalia Sikorzyńska, Natalia Nowak, Daria Konefał, Aleksandra Witkowska, Martyna Walera, Justyna Babiarz, Żaneta Kata, Laura Śledzińska, Julia Kawałko, Natalia Regińśka, Julia Grzelak, Anna Gniado, Aneta Klementowska, opiekun – Barbara Sobczyszyn

Halowa Piłka Nożna Chłopców – I miejsce: Bezkorowajny Klaudiusz, Buciak Maciej, Bytner Hubert, Dołgan Michał, Guzowski Kacper, Latała Dorian, Olesiński Mateusz, Ragina Rafał, Szulc Patryk, Tyndyk Kamil, opiekun – Marcin Sobczyszyn/Piotr Matusiak

Halowa Piłka Nożna Dziewcząt – I miejsce: Wiktoria Fiszer, Anna Gniado, Żaneta Kata, Magdalena Kotwica, Angelika Kupczak, Martyna Olszowy, Magdalena Przysztasz, Aleksandra Witkowska, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Koszykowa Dziewcząt – I miejsce: Lidia Stempak, Aleksandra Witkowska, Natalia Regińska, Magdalena Poznańska, Paulina Pacek, Martyna Walera, Anna Gniado i Katarzyna Świca, opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Siatkowa Chłopców – I miejsce: Filistyński Piotr, Kawka Kamil, Kubicki Marcin, Kwieciński Amadeusz, Kwieciński Mateusz, Latała Dorian, Mszal Przemysław, Olszewski Krzysztof i Grabarz Marcel, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Piłka Siatkowa Dziewcząt – I miejsce: Babiasz Justyna, Dąbrowska Magdalena, Deberna Karolina, Górska Maria, Kalita Kamila, Kownacka Natalia, Leszczyńska Dorota, Olszowy Martyna, Starostecka Wiktoria, Stolarska Gabriela, Szweda Karolina, Walera Martyna i Zborowska Klaudia, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Szachy Drużynowe – I miejsce: Julia Zając, Kacper Grela, Jakub Patera, Wawrzyn Oliwa, opiekun – Piotr Matusiak

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt – I miejsce: Maria Górska, Kaludia Petters, Julia Grzelak, Małgorzata Narecka, Oliwia Popowicz, Anna Gniado, Julia Przybylska, Magdalena Przystarz, Joanna Nawroca, Martyna Pachulska, opiekun – Barbara Sobczyszyn

Piłka Nożna Chłopców – II miejsce: Klaudiusz Bezkorowajny, Maciej Buciak, Hubert Bytner, Michał Dołgan, Mateusz Duda, Kacper Guzowski, Mateusz Kyzioł, Dorian Latała, Szymon Matusz, Mateusz Olesiński, Jakub Patera, Jakub Patreuha, Rafał Reginia, Krystian Skrzypacz, Patryk Szulc, Kamil Tyndyk, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców – II miejsce: Klaudiusz Bezkorowajny, Mateusz Bobrowski, Tobiasz Burzyński, Michał Dołgan, Marcel Grabarz, Krzysztof Kamiński, Kamil Naskręt, Kacper Popławski, Krystian Skrzypacz, Mateusz Sobczyszyn, opiekun – Piotr Matusiak

Drużynowa Lekka Atletyka Chłopców – III miejsce: Mateusz Kyzioł, Konrad Słabicki, Mateusz Olesiński, Kacper Popławski, Michał Dołgan, Tobiasz Burzyński, Wiktor Brydebol, Norbert Knichał, Mateusz Bobrowski, Szymon Matusz, Michał Bober, Krzysztof Olszewski, Kacper Kozłowski, Kamil Naskręt, Krzysztof Kamińsk, Piotr Filistyński, Mateusz Kwieciński, Maciej Buciak, opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Koszykowa Chłopców – III miejsce: Filistyński Piotr, Baber Michał, Kozłowski Kacper, Czernigiewicz Wiktor, Pacyna Adrian, Stanisz Adrian, Dołgan Michał, Kawka Kamil, Latała Dorian, Szykuła Igor, Kamiński Krzysztof, opiekun – Piotr Matusiak

Tenis Stoły Chłopców – III miejsce: Dziuba Jan, Dziuba Jakub, Stanisz Adrian, opiekun – Piotr Matusiak

Piłka Ręczna chłopców – III miejsce: Buciak Maciej, Chrzanowski Michał, Dołgan Michał, Filistyński Piotr, Grabasz marcel, Kamiński Krzysztof, Kubicki Marcin, Kwieciński Amadeusz, Latała Dorian, Matusz Szymon, Patera Jakub, Pokładek Wiktor, Raginia Rafał, Rutyna Andrzej, Skrzypacz Krystian, Tyndyk Kamil

IMG_20170310_131538_3_4

DSC05642

20170117_113130DSC05495

DSC05525[1182]

img_20161214_151008 dsc05485829 img_0932

Podobne wpisy

Szkolny Program Wychowawczy i Profilaktyki

Szkolny Program Profilaktyki: SPP - WSTĘP SPP - OBSZAR DZIAŁAŃ Szkolny Program Wychowawczy SPW -WSTĘP SPW -HARMONOGRAM DZIAŁAŃ  

Katalog online

          MOL NET+ OPAC to publicznie dostępny katalog naszej biblioteki przeznaczony dla jej czytelników. Logowanie i rejestracja Jak zalogować się do katalogu biblioteki? Aby móc zalogować się na swoje konto w katalogu, musisz najpierw podać...

REFORMA

Szanowni Państwo Na stronach na stronach internetowych Kuratorium Oświaty we Wrocławiu -www.kuratorium.wroclaw.pl i Ministerstwa Edukacji Narodowej - www.men.gov.pl znajduje się broszura „Co rodzic powinien wiedzieć w roku szkolnym 2017/2018?”. Publikacja stanowi kompendium wiedzy na temat...