Wykaz olimpiad i konkursów

Nauczyciel- opiekun

Olimpiada i/lub konkurs

Edward Florków

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym; Olimpiada Wiedzy o Prawie; Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie; Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka; Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej; Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie(internetowa); Europejska Olimpiada Społeczno-Prawna; Olimpiada Policyjna; Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim; Międzynarodowy Konkurs Wiedzy o Nato „ALIANTE”; Regionalny Konkurs Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach; Regionalny Konkurs Wiedzy o Sybirakach, Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o NATO;  

Leszek Idzikowski

Olimpiada Języka Angielskiego, Konkurs Pokaż nam Język – ang/niem

Jarząbek Karolina

Olimpiada Biologiczna, Olimpiada Wiedzy Ekologicznej, YPEF – Młodzież w Lasach Europy

Dorota Startek

Olimpiada Chemiczna, konkursy chemiczne

Irena Kilimiak, Daniel Kęska

Olimpiada Fizyczna, Olimpiada Astronomiczna, Olimpiada Wiedzy Technicznej, Turniej Młodych Fizyków, Przedmaturalny Konkurs Fizyczny, Lwiątko, Otwarty Międzyszkolny Konkurs Fizyczny , Ogólnopolski Konkurs Astronomiczny Astrolabium

M. Idzik, I. Nowak, Z. Mróz

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego, Ogólnopolski Konkurs Recytatorski,

B. Rembacz-Bonk, M. Piotrów,

C. Czernatowicz, T. Hoszowski

Olimpiada matematyczna, Bolesławiecki Konkurs Matematyczny, Kangur Matematyczny, Dolnośląski Konkurs Przedmaturalny – Matematyka

Anna Tarnachowicz

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej, Mistrzostwa Pierwszej Pomocy, Olimpiada Ekonomiczna, Olimpiada Przedsiębiorczości, Konkurs Wiedzy o Podatkach, Młody Przedsiębiorca (konkurs na biznesplan)

 Paweł Niemiec, Marta Pankiewicz Olimpiada Wiedzy Teologicznej, Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki, Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej, Olimpiada Myśli Jana Pawła II

Katarzyna Żak

Olimpiada Artystyczna (sekcja plastyki i muzyki). Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie, konkursy artystyczne

Jolanta Kawula

Olimpiada Historyczna, Olimpiada Wiedzy o III RP, Olimpiada Mediewistyczna,  Olimpiada – Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

M.Naglik, M.Pędlowska, A.Kozicka

Olimpiada Języka Niemieckiego, konkursy lingwistyczne z j.niemieckiego

Dorota Chrzanowska-Florków

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, Olimpiada Przedsiębiorczości, Konkurs Wiedzy o Podatkach, Młody Przedsiębiorca – Konkurs na biznesplan, Najlepsze Zajęcia Przedsiębiorczości, Szkolna Internetowa Gra Giełdowa, Ogólnopolski Konkurs Menedżerski, Turniej Wiedzy Psychologicznej

Barbara Sobczyszyn, Piotr Matusiak, Marcin Sobczyszyn

zawody i rozgrywki sportowe

 

Podobne wpisy

Międzyszkolne Zawody Sportowe 2017/2018

Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego

Archiwum międzyszkolnych zawodów sportowych

1. Rok szkolny 2013/2014 2. Rok szkolny 2014/2015 3. Rok szkolny 2015/2016 4. Rok szkolny 2016/2017

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

1999/2000 - Tomasz Sobczak 2004/2005 - Marek Marszałek                  - Marcin Kisielowski 2008/2009 – Maciej Cierniak