Stypendyści im. Heleny i Wincentego Tyrankiewiczów

2017/2018 – Liliana Scelina, Agata Rompała, Klaudia Kowalik, Anna Wróblewska

2016/2017 – Magdalena Janczak, Julia Rozenbajgier, Monika Marusiak, Jan Krzywdziński,

2015/2016 – Emila Bysiec, Piotr Marecki, Dorota Łanoszka, Sławomir Gortych

2014/15 –  Dominika Kamińska, Karolina Filistyńska, Daniel Popek, Rafał Molenda

2013/14 – Iwona Rybacka, Krzysztof Kozicki, Paweł Piotrowski, Adrian Żuromski

2012/13 – Mariusz Mankiewicz, Dawid Permus, Laura Rzeźwicka, Michał Żak

2011/12 – Mihaly Balogh, Monika Warężak, Lidia Tabor, Małgorzata Szeliga

2010/11 – Ilona Grzyb, Igor Kolanowski, Marta Marszałek, Dorota Tkacz

2009/10 – Joanna Bednarczyk, Piotr Gil, Przemysław Juda

2008/09 – Magdalena Kwiatkowska, Martyna Woźnica, Robert Mróz, Katarzyna Kłopotek

2007/08 – Jerzy Lasocki, Przemysław Wilas, Anna Olejnik, Karolina Rowgało

2006/07 – Agnieszka Gawlik, Arkadiusz Tomczuk, Magdalena Hundz, Aleksandra Pawłowska,

2005/06 – Marek Marszałek, Paweł Kowal, Agata Jakubiec, Przemysław Filipowicz.

2004/05 – Karolina Ksiąşek, Anna Starczewska, Adam Makuła, Wojciech Grzelczak

2003/04 – Agata Kończak, Marcin Kisielowski, Agata Pająk, Grzegorz Sobczak

2002/03 – Łukasz Cieśla, Aleksandra Zamaro, Marta Kaźmierczak, Ewelina Stasiak

2001/02 – Małgorzata Protasewicz, Krzysztof Syrycki, Eliza Kiepura, Wiktor Kulik

2000/01 – Krystyna Tomczyszyn, Mariusz Jakubowski, Anna Łuczak, Aleksander Chlebowski 100. stypendysta

1999/00 – Aleksandra Cisoń, Paweł Sadowski, Tomasz Sobczak, Artur Pieniądz

1998/99 – Magdalena Grubiak, Mateusz Wośko, Aleksander Junik, Grzegorz Włosiński

1997/98 – Adamina Lisiecka, Sylwia Dula, Magdalena Kowalska, Joanna Wojtyra

1996/97 – Aneta Kobylak, Grzegorz Markiewicz, Monika Gil, Bogusław Budziński

1995/96 – Filip Wośko, Agnieszka Misiura, Grzegorz Podruczny

1994/95 – Magdalena Łużniak, Mateusz Falkowski, Małgorzata Bazan, Jarosław Worobij

1993/94 – Anna Muszyńska, Ewa Muszyńska, Alicja Domagała, Anna Drozdek, Anna Guzik

1992/93 – Tadeusz Orawiec, Mariusz Bazan, Michał Małkowski

1991/92 – Katarzyna Kurzawska, Agnieszka Pierzchalska, Krzysztof Matysiak, Agnieszka Woźniak

1990/91 – Edyta Szczepańska, Marek Michałkiewicz, Marek Jasiukiewicz

1989/90 – Jolanta Burdukiewicz, Jolanta Opała, Dorota Straburzyńska

1988/89 – Elżbieta Kubuś, Andrzej Bal, Małgorzata Szylkiewicz

1987/88 – Eugeniusz Skiba, Cezary Czernatowicz, Ireneusz Książek, Joanna Świdkiewicz

1986/87 – Agnieszka Florek, Anna Dąbrowska, Grzegorz Witowski, Witold Kołodziński

1985/86 – Katarzyna Szczurowska, Izabela Mikołajczyk

1984/85 – Barbara Myjkowska, Maria Adamarczuk, Beata Woźniak

1983/84 – Ewa Falkowska, Barbara Naspińska, Beata Zając, Mariusz Dworsatschek, Krzysztof Pieszko

1982/83 – Mirosław Kozdra, Bogdan Grygiel

1981/82 – Wiesław Śliwa, Ireneusz Drzewiecki, Jerzy Różycki

1980/81 – Bogna Mizgalska, Zofia Stempak, Marek Tyc

1979/80 – Dorota Giżyńska, Andrzej Idzik, Bogusław Merdas

1978/79 – Wojciech Skibiński, Mirosław Jasiński

1977/78 – Małgorzata Wójcik, Ireneusz Łupicki, Roman Czech

1976/77 – Barbara Marczuk, Krzysztof Brzuzan

1975/76 – Krzysztof Brzuzan, Wojciech Mydlarczyk

1974/75 – Krzysztof Brzuzan

1973/74 – Adam Czech, Jerzy Janowicz

1972/73 – Urszula Tomczak, Jerzy Janowicz

1971/72 – Mirosław Zabora, Jerzy Janowicz, Krzysztof Lisiecki

1970/71 – Iwona Pełczyńska

1969/70 – Teresa Kazimierska, Ireneusz Łukasik

1968/69 – Jan Śliwa

 

 

Podobne wpisy

Międzyszkolne Zawody Sportowe 2017/2018

Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego

Archiwum międzyszkolnych zawodów sportowych

1. Rok szkolny 2013/2014 2. Rok szkolny 2014/2015 3. Rok szkolny 2015/2016 4. Rok szkolny 2016/2017

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

1999/2000 - Tomasz Sobczak 2004/2005 - Marek Marszałek                  - Marcin Kisielowski 2008/2009 – Maciej Cierniak