Laureaci olimpiad i konkursów

LAUREACI I FINALIŚCI

OLIMPIAD i KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

w roku szkolnym 2013/2014

 

Ogólnopolska Olimpiada Tematyczna „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Dariusz GOŁĘBIEWSKI – finalista – ucz. kl. I B

opiekun – mgr Edward Florków, mgr Jolanta Kawula

 

VI Ogólnopolska Olimpiada „Myśli Jana Pawła II”

Karolina FILISTYŃSKA – ucz. kl. II a – laureatka – VIII m. w Polsce

opiekun – mgr Teresa Czarnecka

 

Ogólnopolska Olimpiada Mediewistyczna

Justyna MATIJCZAK – ucz. kl. II b – finalistka

opiekun – mgr Jolanta Kawula

 

III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Polskim i Europejskim Rynku Pracy

Maciej DEPTYŁA – ucz. kl. III c – finalista

Rafał MOLENDA – ucz. kl. II b – finalista

opiekun – mgr Edward Florków

 

Międzynarodowy Konkurs CHAIN REACTION

Julia ROZENBAJGIER – ucz. kl. I c – finalistka

Sławomir GORTYCH – ucz. kl. I c – finalista

Daniel POPEK – ucz. kl. II a – finalista

Piotr NARECKI – ucz. kl. II a – finalista

Tymoteusz TRĄBCZYŃSKI – ucz. kl. II C – finalista

opiekun – mgr inż. Dorota Startek

 

25. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie

Julia WYSOCKA – ucz. kl. II b – finalistka

Bartosz JUSYPENKO – ucz. kl. II d – finalista

opiekun – mgr Katarzyna Żak

 

IX Ogólnopolski Konkurs Norwidowski

Monika UDZIELAK – ucz. kl. II b – finalistka

 

Ogólnopolski Konkurs DWA SREBRNE EKRANY

Bartosz JUSYPENKO – ucz. kl. II d – III miejsce

 

Liczba olimpiad: 26

Liczba uczniów w szkole: 485

Szczebel szkolny: 247 co stanowi 50,92%

Szczebel okręgowy: 43 co stanowi 8,87%

Szczebel centralny: 5 co stanowi 1,03%

 

Liczba konkursów: 37

Liczba uczniów w szkole: 485

Szczebel szkolny: 295 co stanowi 60,8%

Szczebel okręgowy: 43 co stanowi 8,86%

Szczebel centralny: 9 co stanowi 1,86%

 

w roku szkolnym 2012/2013
Ogólnopolska Olimpiada Policyjna  –

Karol NOWAK – finalista – 10 m. w Polsce- ucz. kl. III e

opiekun – mgr Edward Florków

 

Międzynarodowy Konkurs Nauki Przyrodnicze na Scenie 5  – grupa w składzie:

Karolina BEDNARZ – I m. – uczennica kl. III a

Aleksander MRÓZ – I m. – uczeń kl. III a

Manuela CZERNATOWICZ – I m. – uczennica kl. III a

Maciej PILNY – I m. – uczeń kl. III a

Adrian ŻUROMSKI – I m. – uczeń kl. III a

Paweł PIOTROWSKI – I m.- uczeń kl. III a

Michał ŻAK – I m. – uczeń kl. III a

Łukasz JANIEC – II m. – uczeń kl. III a

opiekun – mgr Joanna Misiura

 

Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II :

Karolina FILISTYŃSKA – ucz. kl. I a – laureatka 8 m.

Aleksandra ŁOWICKA– ucz. kl. II d – finalistka

opiekunki – mgr Teresa Czarnecka, mgr Marta Pankiewicz

 

XIX Ogólnopolski Konkurs „Fizyka a Ekologia” – grupa w składzie

Maksymilian Karbowski – finalista – uczeń kl. I c

Bartłomiej Kula – finalista – uczeń kl. I c

Ostańska Martyna – finalistka – uczennica kl. I c

Oślak Grzegorz – finalista – uczeń kl. I c

Opiekun – mgr Joanna Misiura

 

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa – grupa w składzie:

Maciej Deptuła – finalista – uczeń kl. II c

Paweł Kośliński – finalista – uczeń kl. II c

Krzysztof Kozdra – finalista – uczeń kl. II c

Opiekun – mgr Dorota Chrzanowska- Florków

 

Liczba olimpiad: 24

Liczba uczniów w szkole: 538

Szczebel szkolny: 277 co stanowi 51,49%

Szczebel okręgowy: 40 co stanowi 7,43%

Szczebel centralny: 3 co stanowi 0,6%

 

Liczba konkursów: 28

Liczba uczniów w szkole: 538

Szczebel szkolny: 299 co stanowi 55,58%

Szczebel okręgowy: 59 co stanowi 11%

Szczebel centralny: 15 co stanowi 2,79%

 

rok szkolny 2011/2012

XVIII Ogólnopolski Konkurs na Pracę „FIZYKA a EKOLOGIA”

– Maciej PILNY – laureat – ucz. kl. II a
– Jakub SUCHCICKI – laureat – kl. II a
opiekun – mgr Joanna Misiura

Ogólnopolski Konkurs „Pokaż nam język” – XII edycja

– Michał ŻAK – laureat I m. – uczeń kl. II a
opiekun – mgr Leszek Idzikowski

XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie

– Bartosz AMROZIEWICZ – ucz. kl. III a – finalista
– Michał  ŻAK – ucz. kl. II a – finalista
opiekun – mgr Katarzyna Żak

Liczba olimpiad: 22
Liczba uczniów w szkole: 553
Szczebel szkolny:  204 ucz. co stanowi 36,9%
Szczebel okręgowy: 39 ucz. co stanowi 7,1%

Liczba konkursów: 24
Liczba uczniów w szkole: 553
Szczebel szkolny: 340 ucz. co stanowi 61,5%
Szczebel okręgowy: 30 ucz. co stanowi 5,4%
Szczebel centralny: 5 ucz. co stanowi 0,9%

rok szkolny 2010/2011

II Olimpiada Policyjna

Monika WARĘŻAK – finalistka – ucz. kl. III b
opiekun – mgr Edward Florków

Ogólnopolski Konkurs Sprawiedliwy Handel – Znash, Chcesh, Pomagash

– Agnieszka  CHRZAN – laureatka I m. – ucz. kl. IIIb
– Aleksandra WOJTALA – III m. – ucz. kl. III b
opiekun – mgr Dorota Chrzanowska-Florków

Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców

 – Ilona  GRZYB – laureatka – ucz. kl. III a

  opiekun – mgr  Joanna Misiura

VII Ogólnopolski Konkurs Papieski

– Piotr  LISZCZ  – ucz. kl. II c

  opiekun – mgr  Marta Pankiewicz

XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie

 – Igor  KOLANOWSKI – ucz. kl. III b

 – Kaja KRUSZYŃSKA – ucz. kl. III b

  opiekun – mgr Katarzyna Żak

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych – sekcja  brydża  sportowego

– Dawid PERMUS – ucz. kl. II a
– Mateusz BIEŃKOWSKI – ucz. kl. II a

  opiekun – mgr Sławomir Zimniak

rok szkolny 2009/2010

XXXVI Olimpiada Wiedzy Technicznej

Przemysław JUDA – laureat II m. – ucz. kl. III a
opiekun – mgr inż. Andrzej Idzik

XXXIX Olimpiada Biologiczna

Dorota TKACZ – finalistka – ucz. kl. III c
opiekun – mgr Jolanta Sikora

XVI Ogólnopolski Konkurs „Fizyka a Ekologia”

Marta MARSZAŁEK – laureatka – ucz. kl. II c

Lidia TABOR – laureatka – ucz. kl. II c

Marta NAJDZIONEK- wyróżnienie II st. – ucz. kl. II c
opiekun – mgr Joanna Misiura

XXIII Ogólnopolski Turniej Młodych Fizyków

Paweł BOROCH – 3 miejsce – ucz. kl. III d

Tomasz URSEL – 3 miejsce – ucz. kl. III d

Angelika MICHAŁOWSKA – 3 miejsce – ucz. kl. II a

Adrian SKOWROŃSKI – 3 miejsce – ucz. kl. II a
opiekun – mgr Joanna Misiura

Mihaly BALOGH – 3 miejsce – ucz. kl. II a
opiekun – mgr inż. Andrzej Idzik

Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców 2010

Ilona GRZYB – laureatka – ucz. kl. II a
opiekun – mgr Joanna Misiura

VI Ogólnopolski Konkurs Papieski

Piotr LISZCZ – finalista – ucz. kl. I c
opiekun – mgr Teresa Czarnecka

rok szkolny 2008/2009

XXI Olimpiada Filozoficzna

Robert MRÓZ – finalista – ucz. kl. III a
opiekun – mgr Zuzanna Mróz

LX Olimpiada Matematyczna

Przemysław JUDA – finalista – ucz. kl. II a
opiekun – mgr Cezary Czernatowicz

XXXV Olimpiada Wiedzy Technicznej

Maciej CIERNIAK – finalista – ucz. kl. III a
opiekun – mgr inż. Andrzej Idzik

XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Joanna BEDNARCZYK – finalistka – ucz. kl. III b
opiekun – mgr Małgorzata Zielińska

XV Ogólnopolski Konkurs „Fizyka a Ekologia”

Ilona GRZYB – laureatka – ucz. kl. I a
opiekun – mgr Joanna Misiura

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny -INTERSIEĆ-

Piotr Gil – laureat 2 miejsca – ucz. kl. III d
opiekun – mgr inż. Sławomir Zimniak

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Astronautyce

Mateusz Prokowski – finalista – ucz. kl. II a
opiekun – mgr inż. Andrzej Idzik

Ogólnopolski Konkurs Astronomiczny

Tomasz Ursel – 6 m. w Polsce – ucz. kl. II d
opiekun – mgr Joanna Misiura

III Olimpiada Mediewistyczna

Kornel Jasiński – finalista – ucz. kl. III b

Anna Juszkiewicz – finalistka – ucz. kl. III b
opiekun – mgr Jolanta Kawula

XV Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

Monika Warężak – mandat posła – ucz. kl. I b
opiekun – mgr Edward Florków

Katarzyna Górecka – mandat posła – ucz. kl. II f
opiekun – mgr Stanisław Małkowski

rok szkolny 2007/2008

XXXIV Olimpiada Wiedzy Technicznej

-Maciej CIERNIAK – laureat IV m. – ucz. kl. II a
opiekun – mgr inż. Andrzej Idzik

XX Olimpiada Filozoficzna

Robert MRÓZ – laureat VIII m.- ucz. kl. II a
opiekun – mgr Zuzanna Mróz

LVII Olimpiada Fizyczna

-Maciej CIERNIAK – finalista – ucz. kl. II a
opiekun – mgr inż. Andrzej Idzik

XII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (Szczecin)

-Anna OLEJNIK – finalistka – ucz. kl. III a

– Kamil NIZIOŁ – finalista – ucz. kl. I a
opiekun – mgr Edward Florków

VII Ogólnopolski Konkurs Translatologiczny
Walka o indeks 2008-

-Aleksnder STĘPIEŃ – laureat II m.( kat. język niemiecki) – ucz. kl. II f
opiekun – mgr Małgorzata Naglik

I Olimpiada Mediewistyczna

-Kornel JASIŃSKI – finalista – ucz. kl. II b
opiekun – mgr Jolanta Kawula

XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie

Jan Kozub – laureat V m. – ucz. kl. II b

– Katarzyna Woźniak – laureatka V m. – ucz. kl. II b
opiekun – mgr Katarzyna Żak

rok szkolny 2006/2007

XI Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (Szczecin)

Anna OLEJNIK – laureatka 12 m. – ucz. kl. II a

 opiekun – mgr Edward Florków

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (Pułtusk)

Magdalena HUNDZ – finalistka -ucz. kl. III a

 opiekun – mgr Edward Florków

Ogólnopolski Konkurs Historyczny -Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego-

Michał Walek – ucz. kl. II b

 opiekun – mgr Jolanta Kawula

XVIII Ogólnopolski Turniej Młodych Fizyków

Głowacka Karolina – ucz. kl. II a

Leniec Natalia – ucz. kl. II a

Olejnik Anna – ucz. kl. II a

Pieszko Konrad – ucz. kl. II a

 opiekun – mgr Joanna Misiura

Cierniak Maciej – ucz. kl. Ia

Tomczuk Arkadiusz – ucz. kl. III a

opiekun – mgr inż. Andrzej Idzik

XIII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

Rowgało Karolina -ucz. kl. II c – mandat posła

 opiekun – mgr Edward Florków

rok szkolny 2005/2006

XXXVII Olimpiada Języka Rosyjskiego

– Jerzy Lasocki ucz. kl. II a – laureat VIII m.
opiekun – mgr Maria Szydlik

LII Olimpiada Chemiczna

– Artur Gołdyn ucz. kl. III c – finalista
opiekun – mgr inż. Dorota Startek

XLVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

– Magdalena Hundz ucz. kl. II a – finalistka
opiekun – mgr Edward Florków

XXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

– Rafał Głuszko – ucz. kl. III c – finalista
opiekun – mgr Jolanta Sikora

XII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

– Karolina Rowgało – ucz. kl. I c – mandat posła
opiekun – mgr Edward Florków

Ogólnopolski Konkurs „Fizyka a ekologia”

– Karolina Głowacka ucz. kl. I a – laureatka
opiekun – mgr Joanna Misiura

XVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie

– Przemysław Filipowicz ucz. kl. III e – laureat II m.

– Wojciech Antosik ucz. kl. III b – laureat II m.
opiekun – mgr Katarzyna Żak

III Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Jana Kasprowicza

– Kacper Chamot ucz. kl. II g – laureat
opiekun – mgr Zuzanna Mróz

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie

– Maksymilian Lubiński ucz. kl. III e – laureat III m.
opiekun – mgr Sylwia Pałuba

Ogólnopolski Konkurs – Przewodnik dla szkolnej wycieczki-

– Martyna Sidorowicz ucz. kl. I b – laureatka II m.
opiekun – mgr Joanna Misiura

Ogólnopolski Test Języka Niemieckiego

– Marcin Kruk ucz. kl. II d – finalista

rok szkolny 2004/2005

Olimpiada Biologiczna

– Paweł Kowal – laureat
opiekun – mgr Jolanta Sikora

Olimpiady Języka Rosyjskiego

– Jerzy Lasocki – finalista
opiekun – mgr Maria Szydlik

Ogólnopolski Konkurs „Fizyka a ekologia”

– Izabela Rutkowska – laureatka
opiekun – mgr Joanna Misiura

Ogólnopolski Konkurs Historyczny – Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego-

– Marek Marszałek – finalista
opiekun – mgr Jolanta Kawula

Ogólnopolski Konkursie Wiedzy o Filmie

– Aleksandra Kamińska i Przemysław Filipowicz –
laureaci 4 miejsca opiekun – mgr Katarzyna Żak

Międzynarodowy Konkurs „Śląskie ballady i legendy”

– Justyna Kupińska i Joanna Oślak – laureatki
opiekun – mgr Małgorzata Pędlowska

Międzynarodowy Konkurs „Śląskie ballady i legendy”

– Anna Łeptowska – laureatka
opiekun – mgr Barbara Stępień

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

– Emilia Lampart – laureatka
opiekun – mgr Anna Drobiecka

XI Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

– Agata Jakubiec – laureatka
opiekun – mgr Edward Florków

Podobne wpisy

Szkolny Program Wychowawczy i Profilaktyki

Szkolny Program Profilaktyki: SPP - WSTĘP SPP - OBSZAR DZIAŁAŃ Szkolny Program Wychowawczy SPW -WSTĘP SPW -HARMONOGRAM DZIAŁAŃ  

Katalog online

          MOL NET+ OPAC to publicznie dostępny katalog naszej biblioteki przeznaczony dla jej czytelników. Logowanie i rejestracja Jak zalogować się do katalogu biblioteki? Aby móc zalogować się na swoje konto w katalogu, musisz najpierw podać...

REFORMA

http://reformaedukacji.men.gov.pl List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie ramowych planów nauczania dla publicznych szkół List Minister Edukacji Narodowej_2017.06.12 w sprawie bezpieczeństwa na wakacjach