Rekordy szkoły

 

Konkurencja: 100 metrów przez płotki / 110 metrów przez płotki

Ewa OchockaNazwisko: Ochocka
Imię: Ewa
Wynik: 14,73 s.
Data: 05.06.2014
Miejsce: Wrocław
Rodzaj zawodów: Mistrzostwa Dolnego Śląska
Male nonameNazwisko: Dudyński
Imię:
Patryk
Wynik: 13,90 s.
Data: 2007/2008
Miejsce:
Rodzaj zawodów:

Konkurencja: 400 m przez płotki

Male nonameNazwisko: Milewski
Imię: A.
Wynik: 53,09 s.
Data:
Miejsce:
Rodzaj zawodów:

Konkurencja: 100 m

Female nonameNazwisko: Jagiera
Imię:
Aleksandra
Wynik: 12,30 s.
Data: 2001/2002
Miejsce:
Rodzaj zawodów:
Male nonameNazwisko: Rydz
Imię: Paweł
Wynik: 10,60 s.
Data:
Miejsce:
Rodzaj zawodów:

Konkurencja: 200 m

Female nonameNazwisko: Jagiera
Imię: Aleksandra
Wynik: 26,00 s.
Data: 2000/2001
Miejsce:
Rodzaj zawodów:
Male nonameNazwisko: Klima
Imię: Rafał
Wynik: 20,70 s.
Data: 2001/2002
Miejsce:
Rodzaj zawodów:

Konkurencja: 400 m

Female nonameNazwisko: Burdukiewicz
Imię: Anna
Wynik: 1:00,3 s.
Data:
Miejsce:
Rodzaj zawodów:
Male nonameNazwisko: Serkies
Imię: J.
Wynik: 0:48,9 s.
Data:
Miejsce:
Rodzaj zawodów:

Konkurencja: 800 m

Female nonameNazwisko: Kołomyjska
Imię: Łucja
Wynik: 2:28,7 s.
Data: 2006/2007
Miejsce:
Rodzaj zawodów:
Male nonameNazwisko: Strzelecki
Imię: S.
Wynik: 1:55,1 s.
Data:
Miejsce:
Rodzaj zawodów:

Konkurencja: 1500 m

imageNazwisko: Kamińska
Imię: Dominika
Wynik: 4:54,51 s.
Data: 2012/2013
Miejsce: Wrocław
Rodzaj zawodów: Mistrzostwa Dolnego Śląska
Male nonameNazwisko: Jeż
Imię: M.
Wynik: 3:59,7
Data:
Miejsce:
Rodzaj zawodów:

Konkurencja: 2000 m

Male nonameNazwisko: Latus
Imię: Łukasz
Wynik: 6:31,5 s.
Data: 2002/2003
Miejsce:
Rodzaj zawodów:

Konkurencja: 3000 m

imageNazwisko: Kozdra
Imię: Krzysztof
Wynik: 9:43,5 s.
Data: 2012/2013
Miejsce: Bolesławiec
Rodzaj zawodów: Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego

Konkurencja: 4×100 m

Female nonameFemale nonameFemale nonameFemale nonameSkład sztafety: Jagiera Aleksandra, Maczkowiak Elżbieta, Kowalska Dorota, Cawricz Karolina
Wynik: 0:53,60 s.
Data:
Miejsce:
Rodzaj zawodów:
Male nonameMale nonameMale nonameMale nonameSkład sztafety: Pipała J., Pędlowski Z., Chwojnicki A., Kuś G.
Wynik: 0:45,02 s.
Data:
Miejsce:
Rodzaj zawodów:

Konkurencja: 4×400 m

Female nonameFemale nonameFemale nonameFemale nonameSkład sztafety:
Wynik: 5:34,00 s.
Data: 2006/2007
Miejsce: 
Rodzaj zawodów: –
Male nonameMale nonameMale nonameMale nonameSkład sztafety: –
Wynik: 3:54,60 s.
Data: 2001/2002
Miejsce:
Rodzaj zawodów:

Konkurencja: sztafeta szwedzka (100 m, 200 m, 300 m, 400 m)

imageimageimageEwa OchockaSkład sztafety: Wiktoria Zembrzuska, Beata Cieśla, Dominika Kamińska, Ewa Ochocka
Wynik: 2:30,22 s
Data: 05.06.2014
Miejsce: Wrocław
Rodzaj zawodów: Mistrzostwa Dolnego Śląska
Male nonameMale nonameMale nonameMale nonameSkład sztafety:
Wynik: 2:22,00 s.
Data: 2012/2013
Miejsce: Bolesławiec
Rodzaj zawodów: Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego

Konkurencja: skok w dal

Female nonameNazwisko: Wojtyra
Imię: Joanna
Wynik: 5,05 m
Data: 1995/1996
Miejsce:
Rodzaj zawodów: –
Male nonameNazwisko: Grodecki
Imię: Arkadiusz
Wynik: 6,65 m
Data: 2010/2011
Miejsce:
Rodzaj zawodów:

Konkurencja: trójskok

Male nonameNazwisko: Chojnacki
Imię: Tomasz
Wynik: 12,83 m
Data: 1996/1997
Miejsce:
Rodzaj zawodów:

Konkurencja: skok wzwyż

imageNazwisko: Golis
Imię: Marta
Wynik: 150 cm
Data: 2010/2011
Miejsce:
Rodzaj zawodów:
Damian GradzikNazwisko: Gradzik
Imię: Damian
Wynik: 191 cm
Data: 05.06.2014
Miejsce: Wrocław
Rodzaj zawodów: Mistrzostwa Dolnego Śląska
Female nonameNazwisko: Szlekis
Imię: J.
Wynik: 150 cm
Data:
Miejsce:
Rodzaj zawodów:

Konkurencja: pchnięcie kulą

Female nonameNazwisko: Polanica
Imię: Grażyna
Wynik: 11,44 m (kula 4kg)
Data:
Miejsce:
Rodzaj zawodów:
imageNazwisko: Olszewski
Imię: Kacper
Wynik: 18,95 (kula 5 kg)
Data: 29.04.2014
Miejsce: Zgorzelec
Rodzaj zawodów: Dolnośląska Liga LA
OlszewskiNazwisko: Olszewski
Imię: Kacper
Wynik: 16,04 m (kula 6 kg)
Data: 05.06.2014
Miejsce: Wrocław
Rodzaj zawodów: Mistrzostwa Dolnego Śląska

Konkurencja: rzut oszczepem

Female nonameNazwisko: Mazur
Imię: Justyna
Wynik: 44,89 m
Data: 2000/2001
Miejsce:
Rodzaj zawodów:
Male nonameNazwisko: Jakubowski
Imię: Mariusz
Wynik: 55,02 m
Data: 1998/1999
Miejsce:
Rodzaj zawodów:

Konkurencja: rzut dyskiem

Female nonameNazwisko: Hryń
Imię: Magdalena
Wynik: 25,46 (dysk 1 kg)
Data: 2002/2003
Miejsce:
Rodzaj zawodów:
Male nonameNazwisko: Bandarek
Imię: Roger
Wynik: 36,45 m
Data: 2000/2001
Miejsce:
Rodzaj zawodów:

 

Podobne wpisy

Szkolny Program Wychowawczy i Profilaktyki

Szkolny Program Profilaktyki: SPP - WSTĘP SPP - OBSZAR DZIAŁAŃ Szkolny Program Wychowawczy SPW -WSTĘP SPW -HARMONOGRAM DZIAŁAŃ  

Katalog online

          MOL NET+ OPAC to publicznie dostępny katalog naszej biblioteki przeznaczony dla jej czytelników. Logowanie i rejestracja Jak zalogować się do katalogu biblioteki? Aby móc zalogować się na swoje konto w katalogu, musisz najpierw podać...

REFORMA

http://reformaedukacji.men.gov.pl List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie ramowych planów nauczania dla publicznych szkół

1 Comment

  1. Trackback: Dziewczęta i chłopcy na czwartym miejscu na Dolnym Śląsku! | I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

Komentarze wyłączone.