Konsultacje dla rodziców

Godziny konsultacji/spotkań indywidualnych z nauczycielami

– rok szkolny 2015/2016

 Dyrektor i Wicedyrektor Szkoły – przyjmują w godzinach pracy – 8.00 – 15.00

Szanowni Państwo – prosimy o wcześniejsze uzgadnianie terminu spotkania

(drogą mailową lub telefonicznie – 75 732 31 93)

 

Nauczyciel Dzień Godzina e-mail
Chrzanowska-Florków Dorota Czwartek 15.00-15.30 dorotachf@lo.boleslawiec.pl
Cieślak-Ostrowska Katarzyna piątek 16.00 -16.30 kate.cieslak@wp.pl
Dziedziul Damian Poniedziałek 15.00-15.45 rdamiandzl@gmail.com
Florków Edward wtorek 15.20-15.45 edeff@wp.pl
Hoszowski Tomasz piątek 13.30-14.15 marano@op.pl
Idzik Maria wtorek 16.00-16.30 maria1lo@wp.pl
Idzikowski Leszek środa 12.30-13.30 leshlonson@op.pl
Jarząbek Karolina poniedziałek 15.20 – 16.00 karolina-jarzabek@wp.pl
Jusypenko Barbara środa 15.15-15.45 jusyp@poczta.fm
Kawula Jolanta Środa 13.30-14.15
Kilimiak Irena wtorek 14.30- 16.00 ikilimiak@wp.pl
Kozicka Agata środa 14.30-15.30(co drugi tydzień) a.kozicka@hotmail.com
Kozioł Alicja czwartek 12.35-13.25 alicjakoz@wp.pl
Majewska Beata pierwszy czwartek miesiąca 14.30-15.15
Matusiak Piotr środa 14.30-15.30 piotr_matusiak@o2.pl
Mróz Zuzanna wtorek 14.30-15.15 zuzanna.b.mroz@gmail.com
Niemiec Paweł wtorek 15:20- 16:00 niemiecpawel@gmail.com
Nowak Irmina poniedziałek 15.20- 16.00 nowakirmina@wp.pl
Naglik Małgorzata środa 15.00- 16.00 naglikmalgorzata@gmail.com
Opar Barbara czwartek 14.15-15.00 barbaraopar@wp.pl
Ostaszewska Barbara czwartek 15.15-16.00 barbarakalina@wp.pl
Pankiewicz Marta poniedziałek 15.30-16.00 mepankiewicz@interia.pl
Pędlowska Małgorzata poniedziałek 16.00 -16.30 m.pedlowska@poczta.fm
Piotrów Małgorzata środa 13,30-14,00 malgorzatapiotrow@wp.pl
Rembacz-Bonk Beata poniedziałek 14.00 -14.45 beatar@poczta.fm
Sobczyszyn Barbara środa 14.30-15.30 basiasob@tlen.pl
Sobczyszyn Marcin Wtorek 15.30-16.00 sobczyszyn18@gmail.com
Startek Dorota środa 14.15-15.00 d.startek@wp.pl
Tarnachowicz Anna piątek 13.40-14.25 annaewa5@o2.pl
Zientara Magdalena Poniedziałek 13.30-14.15 veronica@op.pl
Zimniak Sławomir wtorek 15.20-16.00 informatyk@lo.boleslawiec.pl

 

 


 

Podobne wpisy

Szkolny Program Wychowawczy i Profilaktyki

Szkolny Program Profilaktyki: SPP - WSTĘP SPP - OBSZAR DZIAŁAŃ Szkolny Program Wychowawczy SPW -WSTĘP SPW -HARMONOGRAM DZIAŁAŃ  

Katalog online

          MOL NET+ OPAC to publicznie dostępny katalog naszej biblioteki przeznaczony dla jej czytelników. Logowanie i rejestracja Jak zalogować się do katalogu biblioteki? Aby móc zalogować się na swoje konto w katalogu, musisz najpierw podać...

REFORMA

http://reformaedukacji.men.gov.pl List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie ramowych planów nauczania dla publicznych szkół