Dzień pełen miłości

Dzień pełen miłości

W czwartek, 14. lutego w naszej szkole zagościł magiczny miłosny nastrój, a wszystko za sprawą Święta Zakochanych.

Ten wyjątkowy dzień jest przede wszystkim okazją do wyznania uczuć drugiej osobie, dlatego już od kilku dni wcześniej działała Poczta Walentynkowa przygotowana przez Radę Samorządu Uczniowskiego. Jak się okazało, duża część naszej Społeczności skorzystała z tej możliwości, sprawiając swoim bliskim miłą niespodziankę. Cieszymy się również, że wiele osób wsparło szkolną inicjatywę charytatywną, kupując ręcznie wykonane kartki walentynkowe!

Dodatkowo, przerwy zostały urozmaicone przez specjalnie przygotowane miejsce do wspólnych zdjęć na tle walentynkowej dekoracji. Dopełnieniem była – już tradycyjnie działająca tego dnia w szkole – „Kawiarenka u Tyrankiewiczów”, która osłodziła nam to święto.

Pieniądze zebrane przez Radę SU  w szkole w ramach Walentynek zostaną na pomoc dla Zosi Bojanowskiej, dla której też tego dnia zagraliśmy popołudniu Koncert Walentynkowy.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w organizacji Walentynek w szkole, a także tym, którzy przygotowali pyszne ciasta do Kawiarenki!

Rada Samorządu Uczniowskiego

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Ósmoklasiści i Gimnazjaliści – Zapraszamy na Dni Otwarte- 3/4 czerwca

Ósmoklasiści i Gimnazjaliści - Zapraszamy na Dni Otwarte- 3/4 czerwca

Warsztaty, spotkania z licealistami i nauczycielami, dobra zabawa, a przede wszystkim prezentacja oferty edukacyjnej. Zapraszamy na Dni Otwarte 3 czerwca - uczniowie klas 8 szkół podstawowych 4 czerwca - uczniowie klas III szkół gimnazjalnych Czekamy na Was już od 8 rano w auli...

UAT na Konferencji Młodych Menagerów Turystyki

UAT na Konferencji Młodych Menagerów Turystyki

29 maja, w Centrum integracji Kulturalnej odbędzie się międzynarodowa Konferencja Młodych Managerów Kultury i Turystyki, zorganizowana w ramach polsko- saksońskiego projektu Interreg LASuB RegionalManagement.  Wydarzenie to jest równocześnie podsumowaniem 3-letnich działań w ramach projektu...

Licealiści w Londynie i Paryżu

Licealiści w Londynie i Paryżu

W dniach od 12 do 18 kwietnia, grupa 26 osób z naszego liceum, pod opieką panów Leszka Idzikowskiego i Marcina Sobczyszyna odbyła ekscytującą podróż. W ciągu tygodnia zwiedzili stolice Wielkiej Brytanii i Francji. Oprócz wrażeń związanych z pobytem w Londynie i Paryżu, mieli okazję...