W otwartym konkursie na logo Uczniowskiej Agencji Turystycznej wygrał projekt Kacpra Kozłowskiego z klasy 2d.
Jego propozycja okazała się najlepszą z pięciu proponowanych. Od dnia dzisiejszego zwycięskie logo będzie reprezentować wszystkie działania naszej Agencji.
Kacper w ramach nagrody uzyskał „szczęśliwy numerek” w wybranym przez siebie dniu.
Uwaga - dotyczy osób dojeżdżających do szkoły!
W związku z uruchomieniem przez powiat bolesławiecki od nowego roku szkolnego "Powiatowego Programu Wyrównywania Szans Edukacyjnych - BILET" -
procedura uzyskania przez ucznia darmowego biletu jest następująca:
Rodzic nieletniego...
Lista osób zakwalifikowanych do poszczególnych grup językowych (języki 2- godzinne) - Języki obce - 2026-2027
Przydział wynikał z deklaracji, a w przypadku większej liczby chętnych - zastosowano kwalifikację na podstawie punktów rekrutacyjnych.
Poniżej publikujemy listy przyjętych do klas I.
Serdecznie gratulujemy. Prosimy śledzić bieżące informacje na stronie i Facebooku szkoły - związane z organizacją początku roku szkolnego oraz kiermaszu używanych podręczników.
Lista osób przyjętych do klas I na rok szkolny...