Naukowe sukcesy naszych licealistów!

Naukowe sukcesy naszych licealistów!

Naukowy ruch olimpijski, który jest jednym z najważniejszych osiągnięć i źródłem sukcesów naszej szkoły – wszedł w etap okręgowy i regionalny. Bardzo się cieszymy, że tak wielu naszych uczniów zostało zakwalifikowanych przez Komitety Okręgowe do tych eliminacji. W najbliższym czasie nasze liceum reprezentować będą:

  • Sławomir Gortych kl. III c – zakwalifikował się do II etapu okręgowego w 62. Olimpiadzie Chemicznej. 
  • Monika Marusiak z kl. II a i Bartłomiej Cierlik z kl. II d – zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Lingwistycznej
  • Monika Marusiak z kl. II a i Marcin Wieczorek z kl. III a – zakwalifikowali się do etapu okręgowego 65. Olimpiady Fizycznej
  • Oliwia Popowicz z kl, II c i Magdalena Janczak z kl. III a – zakwalifikowały się do etapu okręgowego 39. Olimpiady Języka Niemieckiego
  • Nicola Łętowska z kl. III b – zakwalifikowała się do etapu okręgowego Olimpiady Policyjnej

 

Serdecznie gratulujemy naszym licealistom i nauczycielom, opiekunom olimpiad.

Trzymamy kciuki za sukcesy na etapie okręgowym

 

fot. za strony: http://alvaradoconsultinggroup.com/a-blog-title-here/

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

„W górę strumienia”

"W górę strumienia"

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się w szkole 13 października miała podniosły, a zarazem radosny nastrój. To czas, w którym przychodzi szczególny moment na podziękowania, gratulacje, ale także refleksję o edukacji, jej historii i tych wszystkich, którzy ją tworzyli i...

Międzynarodowy sukces szachowy Kacpra Greli

Międzynarodowy sukces szachowy Kacpra Greli

Nasz trzecioklasita przyzwyczaił nas już do swoich sukcesów. Tym razem Kacper stanął na podium w międzynarodowym otwartym turnieju szachowym „Hradec Kralove Open”, który odbył się w dniach od 1 do 8 października. II miejsce Kacpra to ogromny sukces zważywszy na fakt, że turniej rozgrywany jest ...

Klasyka po angielsku

Klasyka po angielsku

Już po raz szósty gościliśmy w szkole międzynarodowy teatr wędrowny „The Bear”, który od lat przyjeżdża na zaproszenie pani Katarzyny Cieślak-Ostrowskiej. Tym razem, w poniedziałek, 9 października  uczniowie zobaczyli sztukę Antoniego Czechowa zatytułowaną „Niedźwiedź”, ale odegraną oczywiście...