Drużyny dziewcząt i chłopców na lekkoatletycznym podium

Drużyny dziewcząt i chłopców na lekkoatletycznym podium

W minony poniedzialek na stadionie miejskim w Bolesławcu zostały zorganizowane Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta w składzie: Eliza Siudak, Patrycja Boluk, Angelika Kupczak, Natalia Czechowska, Agata Rompała, Aneta Klementowska, Joanna Nawrocka, Paulina Jarosz, Ilona Hil, Natalia Przybylska, Klaudia Zarembecka, Simona Stloicka, Natalia Madziarz, Anna Kuleska, Oliwia Żabińska, Izabela Kruszwicka, Donata Jamróz, Małgorzata Narecka, Agata Medecka, Monika Sandak, Eryka Baran i Laura Przydróżna – zajęły 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

źródło - MOS Bolesławiec

źródło – MOS Bolesławiec

 

Indywidualnie na podium stanęły:
– Aneta Klementowska – I miejsce w biegu na 400m,
– Joanna Nawrocka – III miejsce w biegu na 400m,
– Natalia Madziarz – III miesce w biegu na 1500m,
– Izabela Kruszwicka – III miejsce w skoku wzwyż,
– Monika Sandak – I miejsce w rzucie oszczepem,
– Eryka Baran – II miejsce w rzucie oszczepem.

Chłopcy drużynowo wywalczyli I miejsce po zaciętej walce z zawdonikami Zespołu Szkół Mechanicznych i II Liceum Ogólnokształcącego. Indywidualnie na podium staneli:
– Michał Jonik – I miejsce w biegu na 200m,
– Mateusz Bobrowski – I miejsce w biegu na 3000m,
– Krystian Skrzypacz – II miejsce w skoku w dal,
– Damian Gradzik i Hubert Lehmann – exequo I miejsce w skoku wzwyż,
– Wojciech Kutryba – I miejsce w pchnięciu kulą,
– Szymon Laudański – I miejsce w rzucie oszczepem,
– Kacper Olszewski – I miejsce w rzucie dyskiem,
– Michał Kutryba – III miejsce w rzucie dyskiem,
– Dawid Juszczyk, Krystian Skrzypacz, Michał Jonik, Robert Polański – II miejsce w biegu sztafetowym 4x100m.

źródło - MOS Bolesławiec

źródło – MOS Bolesławiec

Pozostali zawodnicy również zdobywali cenne punkty do klasyfikacji drużynowej, a byli to: Bartłomiej Kalisz, Łukasz Kościelny, Dariusz Gołębiewski, Szymon Róznicki, Przemysław Wołyniak, Marcin Wieczorek, Marcin Graszka, Michał Nowak, Maciej Pańczak, Kamil Zarzycki, Piotr Filistyński, Jakub Nenkin, Maciej Buciak, Adrian Bożek, Michał Garbacz.

Opiekunami drużyn byli nauczyciele wychowania fizycznego – pani Barbara Sobczyszyn i Piotr Matusiak.

Po Liceliadzie 15 – komunikat końcowy zawodów i wyniki poszczególnych konkurencji.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Maturzyści – Gratulacje!

Maturzyści - Gratulacje!

Miło nam poinformować, że zdawalność egzaminu maturalnego w naszej szkole to 96,45 %, (na 141 licealistów). Gratulujemy !!! Tym, którzy podejdą do egzaminu poprawkowego - przypominamy, że odbędzie się 21 sierpnia (wtorek) o godz. 9.00 w Zespole Szkół Elektronicznych.   fot. kl. IA...

PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2018/2019

PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2018/2019

podreczniki kl. 1 LO 2018_2019 podreczniki kl. 2 LO 2018_2019 podreczniki kl. 3 LO 2018_2019 Podręczniki z języków obcych będą ustalane przez nauczycieli dla całego oddziału na początku września.   Przypominamy, że w pierwszym tygodniu września w szkole będzie prowadzony Kiermasz...

Zakończenie z przytupem

Zakończenie z przytupem

Pożegnaliśmy rok szkolny  2017/2018 w radosnej i muzycznej atmosferze.  Na scenie  zaprezentowano „hity” ze wszystkich szkolnych uroczystości i imprez minionego roku. Przed sceną  uhonorowano 80 uczniów, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem, także tych, którzy uzyskali 100 % frekwencji. ...