Po pierwszych meczach półfinałowych

Po pierwszych meczach półfinałowych

Za nami pierwsze roztrzygnięcia w półfinałowych meczach Szkolnej Ligi Koszykówki o Przechodni Puchar Dyrektora I LO. Jedną nogą w finale są już klasy 3ab i 1ab. Jednak o awansie zadecydują kolejne mecze, a przeciwnicy (klasa 3cd i 3ef) nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Przypominijmy, że do finału wejdzie ekipa, która dwukrotnie ogra swojego półfinałowego rywala.

Klasa 1abJuż teraz zapraszamy na kolejne spotkania, w których emocji na pewno nie zabraknie!

A oto wyniki pierwszych spotkań półfinałowych:

klasa 3ab – klasa 3cd 32:30 (3:9, 11:8, 7:5, 11:8)
Jaskowski 12, Kozłowski 3, Szewczyk 4, Polański A. 9, Kus 4, Wójtowicz – Klimek 10, Jakuczek 8, Antoniów 8, Czyżewski, Michalski 2, Wajda 2

 

 

klasa 1ab – klasa 3ef 70:51 (15:15, 19:14, 16:5,  20:17)
Piątek 33 (2), Kutryba A. 13 (1), Wołyniak 7, Pańczak 7, Maliszkiewicz, Lehmann 13 – Udzielak 14 (2), Pająk, Szkirpan (4), Rymarczyk 4, Zembrzuska 2

Więcej informacji, wyniki wszystkich spotkań, terminarz i aktulane statystyki znajdziecie tutaj.

 

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Dzień otwarty – spotkania rodziców z nauczycielami

Dzień otwarty - spotkania rodziców z nauczycielami

Przypominamy, że 14 listopada, zgodnie z ustalonym harmonogramem odbywają się w szkole spotkania rodziców z wychowawcami i nauczycielami przedmiotów. Zapraszamy do szkoły od godziny 17.00. W wyjątkowych przypadkach o zmianie terminu lub godziny zostaniecie Państwo powiadomieni przez...

16 Nagród i 15 Stypendiów Starosty dla naszych uczniów i absolwentów. Gratulujemy!

16 Nagród i 15 Stypendiów Starosty dla naszych uczniów i absolwentów. Gratulujemy!

25 października w Teatrze Starym odbyła się Gala wręczenia Nagród - zwanych "Efebami" oraz Stypendiów Starosty Bolesławieckiego za osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019. Wśród 129 uczniów i absolwentów z całego powiatu aż 16 Nagród i 15 stypendiów trafiło do naszych licealistów. Imponuje fakt...

„Szlachetne zdrowie…”

"Szlachetne zdrowie..."

W piątek, 18 października obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Żywności i Walki z Głodem. Organizacją akcji zajęło się szkolne Koło Ekologiczne i jego sympatycy, pod opieką pani Karoliny Jarząbek. Postawiliśmy w ten dzień na zdrowe żywienie i uświadomienie, w jaki sposób to, czym się odżywiamy...